به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، آندرس اینیستا هافبک اسپانیایی قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد. این بازیکن ۳۷ ساله اعلام کرد دو سال دیگر در این تیم بازی خواهد کرد. اینیستا بعد از تمدید قرارداد با ویسل کوبه گفت: انگیزه زیادی برای همکاری با تیم کوبه داشتم و […]

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، آندرس اینیستا هافبک اسپانیایی قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد. این بازیکن ۳۷ ساله اعلام کرد دو سال دیگر در این تیم بازی خواهد کرد.

اینیستا بعد از تمدید قرارداد با ویسل کوبه گفت: انگیزه زیادی برای همکاری با تیم کوبه داشتم و خوشحالم دو سال دیگر نیز بازی می کنم.  من می خواهم کسی باشم که تصمیم می گیرد که چه وقت بازنشسته شوم. من نمی خواهم مصدومیت  من را مجبور به بازنشستگی کند.

قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ با قراردادی به ارزش ۳۰ میلیون دلار در سال  ۲۰۱۸ به کوبه پیوست.

او به کوبه که در حال حاضر در رده پنجم لیگ ژاپن است کمک کرد تا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته صعود کند.

اینیستا که در آوریل ۲۰۱۹ به عنوان کاپیتان کوبه انتخاب شد ، پس از پارگی تاندون ران راست  برای چند ماه از میادین دور بود. پس از جراحی در بارسلونا ، او در ماه آوریل به تمرینات بازگشت.

این بازیکن در ادامه صحبت های خود گفت:  پروژه ما در تیم ویسل کوبه در مسیر درست پیش می رود. آنچه مهم است این است که ما همیشه به عنوان یک باشگاه با کیفیت عالی کار کنیم.

اینیستا از محبوبیت زیادی در ژاپن برخوردار است و به عقیده تحلیلگران وی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار از روش های مختلف تجاری برای تیم ویسل کوبه درآمدزایی کرده است.

انتهای پیام