آل‌هاشم تحت عمل جراحی قرار گرفت
آل‌هاشم تحت عمل جراحی قرار گرفت

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز که طی روزهای گذشته در بیمارستان‌ پارس تهران تحت جراحی قرار گرفته بود، با انتشار پیام ویدیویی اعلام کرد که عمل موفقیت‌آمیز بوده و حال وی بسیار خوب است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در این پیام ویدیویی که از بستر […]نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز که طی روزهای گذشته در بیمارستان‌ پارس تهران تحت جراحی قرار گرفته بود، با انتشار پیام ویدیویی اعلام کرد که عمل موفقیت‌آمیز بوده و حال وی بسیار خوب است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در این پیام ویدیویی که از بستر بیماری گرفته شده است، اظهار کرد: از کسانی که لطف کرده و اظهار نگرانی کردند و جویای حالم شدند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت عمل جراحی دیسک گردن قرار گرفتم که اکنون خوشبختانه حالم بسیار خوب است و جای هیچ نگرانی نیست.

امام جمعه تبریز: زیر سایه امت حزب الله و خانواده شهدا ان‌شاءالله بزودی برای انجام وظیفه خدمتگزاری به ملت قهرمان آذربایجان حاضر خواهم شد.

آل‌هاشم همچنین با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، این هفته را به تمامی رزمندگان اسلام، دست‌اندرکاران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، همه جانبازان و آزادگان و خانواده معظم شهدا تبریک گفته و افزود: این هفته را محضر فرماندهی معظم کل قوا نیز تبریک می‌گویم. 

وی خاطرنشان کرد: اگر کشور ایران در مجامع بین‌المللی توانسته به افتخار و عزت کنونی دست یابند، به برکت رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس است و نباید این موضوع را از یاد برد.

انتهای پیام/س