قدردانی از تلاشگران عرصه امنیت استان توسط استاندار
قدردانی از تلاشگران عرصه امنیت استان توسط استاندار

ستاندار آذربایجان شرقی امنیت موجود در استان را نتیجه همدلی و همکاری همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی دانست و از همه تلاشگران عرصه امنیت استان قدردانی کرد. دکتر اسماعیل جبارزاده در جلسه شورای اداری استان، با تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: یاد و خاطره شهیدان انقلاب و همه کسانی را که […]

ستاندار آذربایجان شرقی امنیت موجود در استان را نتیجه همدلی و همکاری همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی دانست و از همه تلاشگران عرصه امنیت استان قدردانی کرد.

دکتر اسماعیل جبارزاده در جلسه شورای اداری استان، با تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: یاد و خاطره شهیدان انقلاب و همه کسانی را که در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی تلاش کردند، سختی کشیدند و شکنجه شدند گرامی می‌دارم.

وی با بیان این که آذربایجان شرقی استان برتر از نظر امنیتی است، افزود: این موفقیت در شرایطی حاصل شده است که به دلیل ویژگی‌های جغرافیایی استان، ایجاد امنیت مستلزم تلاش شبانه‌روزی است.

دکتر جبارزاده، دستگاه قضایی را پای ثابت ایجاد امنیت در استان دانست و گفت: ایجاد امنیت بدون همکاری تمام و کمال دادگستری و مسوولان قضایی امکان‌پذیر نیست و دستگاه قضایی در سایر مسایل استانی به ویژه حفاظت از محیط زیست و احیای دریاچه ارومیه نیز یار و یاور مدیریت اجرایی استان بوده است.

وی با اشاره به دستگیری شش هزار تبعه خارجی غیرمجاز در سطح استان، آن را نشانه تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی استان عنوان کرد و گفت: امروز همه نقاط استان تحت نظر نیروی انتظامی است و کاهش محسوس میزان جرم و مبارزه بی‌امان با قاچاق و مواد مخدر حاکی از تلاش جدی ماموران پرتلاش ناجاست.

دکتر جبارزاده همچنین از اداره کل اطلاعات استان و سپاه عاشورا در حفاظت از امنیت استان قدردانی کرد و گفت: نتیجه تلاش و همکاری همه این دستگاه‌ها، امنیت پایدار در سطح استان است که بدون آن توسعه پایدار ممکن نیست.

وی افزود: امروز استان آذربایجان شرقی یکی از مقاصد سرمایه‌گذاری است که بخش عمده این امر مربوط به وجود امنیت در سطح استان است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین مردم استان را به حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند دعوت کرد و گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین مانور سیاسی و اجتماعی در حمایت از نظام اسلامی است و انتخابات هفتم اسفند تکمیل‌کننده این حماسه خواهد بود.

وی افزود: ما به عنوان مجریان انتخابات برای برگزاری انتخاباتی سالم بر اساس قانون تلاش می‌کنیم و اصل برای ما حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای است.

در این جلسه که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، مشاور رییس جمهور و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اعضای شورای فرهنگ عمومی و ائمه جمعه استان برگزار شد از دست‌اندرکاران حوزه امنیت استان قدردانی شد.

استاندار آذربایجان شرقی با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های آقایان:
– دکتر سعید شبستری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار
– حجت‌الاسلام مظفری، رییس کل دادگستری استان
– سردار کریمیان، فرمانده سپاه عاشورا
– سردار حسن‌خانی، فرمانده نیروی انتظامی استان
– رضایی، مدیرکل اطلاعات استان
– موسی خلیل‌الهی، دادستان عمومی و انقلاب تبریز
– سرهنگ عباس‌زاده، رییس پلیس آگاهی استان
– سرهنگ نوجوان، رییس اداره جنایی آگاهی استان
– سرهنگ دهقان، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان
و سه نفر از افسران نمونه نیروی انتظامی استان قدردانی کرد.

در این مراسم همچنین از حجت‌الاسلام آقازاده، از مبارزان دوران انقلاب اسلامی و زهرا مرسلی، نخبه ۱۴ ساله علوم قرآنی تجلیل شد.

در جلسه شورای اداری استان همچنین دکتر سودابه داوران به عنوان مشاور استاندار در امور علمی و پژوهشی و دکتر عزیز نوری به عنوان مشاور استاندار در امور بهداشت، درمان و امداد معرفی شدند.