برخورد پژو با تندر پنج كشته و مجروح بر جای گذاشت
برخورد پژو با تندر پنج كشته و مجروح بر جای گذاشت

تجاوز به چپ راننده پ‍‍ژو ۴۰۵ و برخورد با تندر ۹۰ در محور “اهر-تبريز” سه كشته و دو مجروح بر جاي گذاشت. به گزارش قلم پرس به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “جواد ناموران” رئيس پليس راه آذربايجان شرقي، اظهار داشت: در پي تماس شهروندان با مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ مبني بر وقوع […]

تجاوز به چپ راننده پ‍‍ژو ۴۰۵ و برخورد با تندر ۹۰ در محور “اهر-تبريز” سه كشته و دو مجروح بر جاي گذاشت.

به گزارش قلم پرس به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “جواد ناموران” رئيس پليس راه آذربايجان شرقي، اظهار داشت: در پي تماس شهروندان با مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ مبني بر وقوع يک فقره تصادف در محور “اهر-تبريز”، تيم گشتي پليس راه جهت بررسي موضوع و امداد رساني به محل اعزام شدند.

وي افزود: در اين حادثه به علت برخورد خودروي پژو ۴۰۵ با خودروي تندر ۹۰ ، سه نفر از جمله راننده خودروي ۴۰۵ و راننده و سرنشين خودروي تندر ۹۰ جان خود را از دست دادند.

سرهنگ ناموران تصريح كرد: دو تن از سرنشينان خودروي پژو ۴۰۵ نيز در اين حادثه مجروح كه به كمك عوامل امدادي به بيمارستان امام رضا (ع) تبريز منتقل شدند.

رئيس پليس راه آذربايجان شرقي با اعلام اينکه عامل اصلي حوادث رانندگي، عدم رعايت سرعت مطمئنه و انحراف به چپ است، از رانندگان خواست با توجه به فصل زمستان و سرما و لغزندگي راه‌ها به منظور جلوگيري از تصادفات جاده اي، ضمن حركت با سرعت مطمئنه به قوانين راهنمايي و رانندگي احترام بگذارند.