برخورد پژو با تندر پنج کشته و مجروح بر جای گذاشت
برخورد پژو با تندر پنج کشته و مجروح بر جای گذاشت

تجاوز به چپ راننده پ‍‍ژو ۴۰۵ و برخورد با تندر ۹۰ در محور “اهر-تبریز” سه کشته و دو مجروح بر جای گذاشت. به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “جواد ناموران” رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی، اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع […]

تجاوز به چپ راننده پ‍‍ژو ۴۰۵ و برخورد با تندر ۹۰ در محور “اهر-تبریز” سه کشته و دو مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “جواد ناموران” رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی، اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور “اهر-تبریز”، تیم گشتی پلیس راه جهت بررسی موضوع و امداد رسانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه به علت برخورد خودروی پژو ۴۰۵ با خودروی تندر ۹۰ ، سه نفر از جمله راننده خودروی ۴۰۵ و راننده و سرنشین خودروی تندر ۹۰ جان خود را از دست دادند.

سرهنگ ناموران تصریح کرد: دو تن از سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵ نیز در این حادثه مجروح که به کمک عوامل امدادی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شدند.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی با اعلام اینکه عامل اصلی حوادث رانندگی، عدم رعایت سرعت مطمئنه و انحراف به چپ است، از رانندگان خواست با توجه به فصل زمستان و سرما و لغزندگی راه‌ها به منظور جلوگیری از تصادفات جاده ای، ضمن حرکت با سرعت مطمئنه به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.