۶۰۰ صندوق اخذ رای ستاد انتخابیه تبریز تحویل ستاد انتخاباتی تبریز شد
۶۰۰ صندوق اخذ رای ستاد انتخابیه تبریز تحویل ستاد انتخاباتی تبریز شد

دکتر رحیم شهرتی فر فرماندار شهرستان تبریز گفت : ۶۰۰ صندوق اخذ رای ستاد انتخابیه تبریز تحویل ستاد انتخاباتی تبریز شد. به گزارش قلم پرس به نقل از  فرمانداری شهرستان تبریز ،وی تصریح کرد : از ۷۱۵ صندوق اخذ رای حوزه انتخابیه تبریز ، ۶۰۰ صندوق تحویل ستاد انتخاباتی شده است و مابقی صندوق ها […]

دکتر رحیم شهرتی فر فرماندار شهرستان تبریز گفت : ۶۰۰ صندوق اخذ رای ستاد انتخابیه تبریز تحویل ستاد انتخاباتی تبریز شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از  فرمانداری شهرستان تبریز ،وی تصریح کرد : از ۷۱۵ صندوق اخذ رای حوزه انتخابیه تبریز ، ۶۰۰ صندوق تحویل ستاد انتخاباتی شده است و مابقی صندوق ها تا بعد از ظهر تحویل ستاد خواهد شد تا عصر روز شنبه نتایج حوزه تبریز اعلام خواهد شد.

“دکتر رحیم شهرتی فر” رییس حوزه انتخابیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تبریز ، اسکو و آذرشهر و رییس ستاد انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خصوص آمار انتشار یافته در پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی در خصوص نتایج انتخابات حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر، اظهار کرد: هنوز شمارش تعدادی از صندوق‌ها باقی مانده است و از این رو آمار انتشار یافته نادرست و در حد گمانه‌زنی است.

وی در خصوص نتایج شمارش آرای مجلس خبرگان رهبری نیز اعلام کرد: باتوجه به اینکه صندوق‌های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری یکجا به ستاد انتخابات ارسال می‌شوند، هنوز شمارش تعدادی از صندوق‌های مجلس خبرگان رهبری نیز باقی مانده است.