۴ پروژه مسیرگشایی تا پایان سال اجرا می شود/ بابت تملک ها به شهروندان بدهکار نیستیم
۴ پروژه مسیرگشایی تا پایان سال اجرا می شود/ بابت تملک ها به شهروندان بدهکار نیستیم

شهردار منطقه ۴ تبریز از اجرای ۴ پروژه مسیرگشایی در محدوده بافت کم برخوردار این منطقه خبر داد و گفت: ۴ پروژه مسیرگشایی دیگر نیز در دستور کار برای سال آینده داریم. به گزارش قلم پرس، اکبر امجدی در مراسم افتتاح پروژه مسیرگشایی فیضیه‌ غربی به نظام‌ پزشکی با تاکید بر ضرورت اجرای پروژه های […]

شهردار منطقه ۴ تبریز از اجرای ۴ پروژه مسیرگشایی در محدوده بافت کم برخوردار این منطقه خبر داد و گفت: ۴ پروژه مسیرگشایی دیگر نیز در دستور کار برای سال آینده داریم.

به گزارش قلم پرس، اکبر امجدی در مراسم افتتاح پروژه مسیرگشایی فیضیه‌ غربی به نظام‌ پزشکی با تاکید بر ضرورت اجرای پروژه های اساسی با هدف تحقق ۲۴ پروژه مسیرگشایی مصوب در منطقه چهار تبریز، افزود: طی سال های ۹۷ و ،۹۸ هشت مورد پروژه الویت دار مسیرگشایی به همت تلاشگران شهرداری منطقه اجرا می شود.

وی اظهار داشت: برنامه ریزی اجرای هر یک از این پروژه ها طی سه ماه انجام شده است و تا پایان سال جاری دو پروژه مسیرگشایی دیگر نیز تکمیل و به بهره برداری می رسد.

امجدی در ادامه به تشریح اجرای هشت پروژه مسیرگشایی در منطقه چهار پرداخت و اضافه کرد: تا کنون طبق برنامه ریزی پیش رفته ایم و دو پروژه “حجتی به چایکنار” و “فیضیه‌ غربی به نظام‌ پزشکی” تکمیل شده است.

وی ادامه داد: پروژه ۸۰۰ متری “حجتی به چایکنار” با هزینه تملک صد در صدی ۲۷ میلیارد تومان و هزینه اجرای ۱ میلیارد تومان با عرض ۲۴ متر امسال جاری به بهره برداری است.

شهردار منطقه چهار تبریز متذکر شد: پروژه ۱۸ متری “فیضیه‌ غربی به نظام‌ پزشکی” به طول ۳۵۰ متر با هزینه تملک صد در صدی ۵ میلیارد تومان و هزینه اجرای ۱ میلیارد تومان هم امروز به بهره برداری رسید.

اکبر امجدی همچنین تصریح کرد: فاز دوم خیابان ۱۸ متری “شهید میلانی” به طول ۲۷۰ متر با هزینه تملک صد در صدی ۳ میلیارد تومان، هزینه اجری ۵۰۰ میلیون تومانی به همراه پروژه خیابان ۱۸ متری “شهید خلیلی به میدان معلم” به طول ۵۰۰ متر با هزینه تملک نود و پنج درصدی، ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی و هزینه اجرای یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.

وی اعلام کرد: در بودجه سال ۹۸ اعتبار اجرای ۴ پروژه مسیر گشایی “امتداد برق لامع(فلسطین جنوبی)، “امتداد قطران به کوی پیروز”، “امتداد قطران به کوی فروردین” که موجب ایجاد کریدور چایکنار به کمربندی می شود و ” خیابان سردار ملی” با مجموع هزینه تملک ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است و تا پایان سال آینده مورد بهره برداری شهروندان می رسد.