۲ بازی دوستانه تراکتور در اردوی تهران
۲ بازی دوستانه تراکتور در اردوی تهران

باشگاه تراکتور در اردوی آماده سازی خود در تهران ۲ بازی دوستانه برگزار خواهد کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، کاظم محمودی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: باتوجه به تعطیلی مسابقات، با صلاحدید سرمربی مرخصی شش روزه‌ای به اعضای تیم دادیم و دور جدید تمرینات از روز بیست و یکم فروردین به […]



باشگاه تراکتور در اردوی آماده سازی خود در تهران ۲ بازی دوستانه برگزار خواهد کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، کاظم محمودی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: باتوجه به تعطیلی مسابقات، با صلاحدید سرمربی مرخصی شش روزه‌ای به اعضای تیم دادیم و دور جدید تمرینات از روز بیست و یکم فروردین به صورت یک نوبت و گاهاً دو نوبت در روز آغاز شده است. اعضای تیم در روزهایی که تمرینات در دو نوبت برگزار می‌شود، به طور کامل در اختیار باشگاه هستند و از هتل اختصاصی برای استراحت استفاده می‌کنند.

وی در رابطه با اضافه شدن تیاگو فریرا به تیم، بیان کرد: پس از درخواست ساغلام، باشگاه نسبت به جذب فریرا اقدام کرد. قرارداد این بازیکن پس از حضور در تبریز و پشت سرگذاشتن موفقیت‌آمیز تست‌های پزشکی، منعقد شد. فریرا پس از انعقاد قرارداد رسمی با تراکتور و در مقطعی که اعضای تیم در استراحت بودند، چهار جلسه به صورت انفرادی زیر نظر یکی از مربیان تراکتور تمرین کرد و با آغاز دور جدید تمرینات، همراه با تیم تمرین می‌کند.

سرپرست تراکتور با تاکید بر ضرورت حفظ آمادگی تیم برای ادامه لیگ‌برتر، گفت: باتوجه به درخواست سرمربی تیم، هماهنگی‌ها و اقدامات لازم برای برپایی اردوی پنج روزه در تهران از تاریخ یکم الی پنجم اردیبهشت انجام شده است. تراکتور در اردوی تهران با تیم‌های ویستا توربین و گل‌گهر سیرجان دو بازی تدارکاتی انجام خواهد داد.

محمودی با اشاره به پیروزی تراکتور مقابل مس رفسنجان، خاطرنشان کرد: خدا را شکر پا قدم هواداران خوب بود و با حضور آنان، توانستیم به نخستین پیروزی قرن دست یابیم. تراکتور با هوادارانش بسیار قدرتمند می‌شود. از آنان می‌خواهم که همواره تیم محبوبشان را حمایت کنند.

وی توضیح داد: تراکتور نخستین تیم شهرستانی لیگ برتر است که توانست شرایط حضور هوادارانش در ورزشگاه را فراهم کند. این امر مهم با کمک مالک و مدیریت باشگاه، مسئولان استانی و سایر عوامل اجرایی محقق شد و جا دارد از تمامی افراد دخیل در آماده‌سازی ورزشگاه یادگار امام(ره) و فراهم کردن بستر حضور هواداران در این ورزشگاه، تشکر و قدردانی کنم.

سرپرست تراکتور با تاکید بر اینکه وضعیت این تیم با حضور ساغلام بهتر شده است، اظهار داشت: این مربی کاربلد توانسته بازیکنان را از نظر روحی و روانی آماده کند و از نظر تاکتیکی نیز شاهد ارتقای کیفیت فنی تیم و بهتر شدن وضعیت هستیم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷