۱۲۴روستای آذربایجان شرقی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند
۱۲۴روستای آذربایجان شرقی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند

مدیر عامل شرکت گاز استان ، از افتتاح و بهره برداری همزمان پروژه گازرسانی به ۱۲۴ روستا با حضور مسئولین ارشد استانی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ، ولی اله دینی ضمن گرامیداشت پیشاپیش سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر و ضرورت […]

مدیر عامل شرکت گاز استان ، از افتتاح و بهره برداری همزمان پروژه گازرسانی به ۱۲۴ روستا با حضور مسئولین ارشد استانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ، ولی اله دینی ضمن گرامیداشت پیشاپیش سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر و ضرورت بیان دست آوردهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  گفت: از جمله برنامه های مدنظر برای اجراء در طول ایام الله دهه فجر، آئین های افتتاح و بهره برداری از پروژه های مختلف می باشد که نشانه ای از مسیر خدمات رسانی به مردم عزیز و پویایی و تکامل دست آوردهای انقلاب اسلامی می باشد.
مدیر عامل شرکت گاز استان افزود : در همین راستا، شرکت گاز استان، به میمنت دهه فجر ، امسال پروژه گازرسانی به ۱۲۴ روستا را با حضور مسئولین ارشد استانی به طور همزمان افتتاح و بهره برداری خواهد نمود که ان شاء ا…، موجب خیر و برکت برای روستائیان خواهد شد.
وی افزود : با افتتاح این پروژه ها بیش از ۱۰ هزار و ۲۵۸ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند و میزان بهره مندی  خانوار روستایی استان به ۸۶٫۸ درصد خواهد رسید.
دینی پروژه گاز رسانی به کارخانه مس انجرد را از دیگر طرح های قابل افتتاح در دهه فجر برشمرد و افزود : گازرسانی به شهرک صنعتی ۴ تبریز و افتتاح یک باب جایگاه عرضه کننده گاز فشرده CNG همزمان با ایام الله دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
وی اعتبار هزینه شده برای طرح های فوق را بالغ بر ۶۳۰  میلیارد ریال عنوان کرد .