۱۰ تن خرمای فاسد در مراغه  کشف شد
۱۰ تن خرمای فاسد در مراغه  کشف شد

[ad_1] فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۱۰ تن خرمای فاسد و غیر بهداشتی خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر نگهداری و توزیع خرمای غیر بهداشتی و فاسد توسط فردی در سطح شهر، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت […]

[ad_1]


فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۱۰ تن خرمای فاسد و غیر بهداشتی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر نگهداری و توزیع خرمای غیر بهداشتی و فاسد توسط فردی در سطح شهر، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت. 

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه افزود: ماموران پس از تحقیقات تکمیلی و اطمینان از صحت موضوع، با هماهنگی مقام قضایی ضمن شناسایی انبار فرد مورد نظر در یک عملیات ویژه به همراه عوامل بهداشت و تعزیرات شهرستان در بازرسی از این انبار ۱۰ تن خرمای فاسد و غیربهداشتی را کشف کردند.

وی افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی و محل مربوطه نیز با حضور نهادهای ذیربط پلمب شد.

 فارسی با اشاره به نظر کارشناسان که ارزش این محموله را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بر آورد کرده‌اند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا کسب اخباری در این خصوص، موضوع را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند. 

 


[ad_2]