اصغر ستایی مختاری، رئیس دادگستری جیرفت در گفت‌وگو با میزان و در حاشیه نشست جمع آوری کمک برای زندانیان جرایم مالی که با همیاری وکلای شهرستان جیرفت برگزار شد، اظهار کرد: تعداد آزادی زندانیان جرایم مالی با مشارکت و کمک خیرین در شهرستان جیرفت نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. رئیس دادگستری جیرفت با […]

اصغر ستایی مختاری، رئیس دادگستری جیرفت در گفت‌وگو با میزان و در حاشیه نشست جمع آوری کمک برای زندانیان جرایم مالی که با همیاری وکلای شهرستان جیرفت برگزار شد، اظهار کرد: تعداد آزادی زندانیان جرایم مالی با مشارکت و کمک خیرین در شهرستان جیرفت نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

رئیس دادگستری جیرفت با قدردانی از مشارکت مردم نیکوکار و خیرین شهرستان جیرفت اظهار کرد: به‌رغم ایجاد مشکلات کرونایی و عدم برگزاری جشن گلریزان، با کمک نیکوکاران جیرفتی و انجمن حمایت از زندانیان جیرفت مشارکت بسیار خوبی در این امر خداپسندانه صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: کمک کردن به افراد گرفتار از آموزه‌های دینی و از سفارشات موکد ائمه اطهار (ع) است و به‌فرموده قرآن کریم مومنان واقعی کسانی هستند که هرگز تردیدی به خود راه نداده اند و در کنار بذل جان، با اموال خود در راه خدا جهاد کرده اند.

ستایی مختاری افزود: میزان مشارکت وکلای شهرستان جیرفت امسال قابل تقدیر و ستایش است و امید می‌رود که با تداوم این فرهنگ، زمینه کمک بیشتر به نیازمندان و افراد گرفتار فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: نشاندن لبخند بر لبان خانواده زندانیان با آزادسازی سرپرست و نان آور آنان کاری بس ارزشمند است که در نزد خدا از اجر و قرب بالایی برخوردار است و از وظایف شرعی، اجتماعی و قانونی است؛ چرا که موجب گره گشایی از مشکلات اقتصادی خانواده زندانیان خواهد شد.

ستایی مختاری گفت: جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان، مختص ماه مبارک رمضان نیست و در طی سال نیز ادامه دارد و دادگستری و انجمن حمایت از زندانیان جیرفت در تمام ایام سال، آماده دریافت کمک‌های خیرین و مردم نیکوکار هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به کمک‌های خیرین، تمامی زندانیان محکوم جرایم مالی تا سقف ۲۰ میلیون تومان آزاد خواهند شد.

رئیس دادگستری شهرستان جیرفت با بیان اینکه آمار ورودی زندانیان جرایم مالی غیرعمد، شناور است، خاطرنشان کرد: افرادی که قصد مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد دارند می‌توانند از طریق شماره حساب ۰۱۰۶۰۶۴۳۵۰۰۰۹کمک‌های نقدی خود به حساب انجمن حمایت از زندانیان واریز کنند تا در این امر خیر و خداپسندانه شریک باشند.

ستایی مختاری در پایان افزود: وکلای نوع دوست شهرستان جیرفت مبلغ بیش از ۲۰۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان مالی کمک کردند.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/