به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی توانست در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه ۲ بر یک بوروسیادورتموند را شکست دهد.  پپ گواردیولا بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت:‌ پیروز شدیم ولی هر اتفاقی می تواند در دیدار برگشت رخ دهد چون دروازه ما در خانه […]

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی توانست در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه ۲ بر یک بوروسیادورتموند را شکست دهد. 

پپ گواردیولا بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت:‌ پیروز شدیم ولی هر اتفاقی می تواند در دیدار برگشت رخ دهد چون دروازه ما در خانه باز شد. بازی برگشت بسیار حساس و نزدیک خواهد بود.  به همین خاطر ما برای پیروزی به آلمان خواهیم رفت. در نیمه اول توانستیم حریف را کنترل کنیم و موقعیت هایی داشتیم و به گل هم رسیدیم. نیمه دوم خیلی بهتر بود ما دو یا سه موقعیت عالی داشتیم که می توانستیم بیش از این ها به گل برسیم. هفته دیگر یک بازی مهم در پیش داریم که خیلی اهمیت دارد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:‌ بوروسیا دورتموند یک تیم معمولی در لیگ قهرمانان نیست. آنها سال هاست که در این مسابقات بازی می کنند و می دانند چه بکنند. دورتموند در خانه تیم قدرتمندی است و روحیه بالایی دارد و به همین خاطر نباید در دیدار برگشت به چیزی جز کسب برد فکر کنیم.

انتهای پیام