کی روش: آقای گرشاسبی! یک بار برای همیشه برانکو را ساکت کنید
کی روش: آقای گرشاسبی! یک بار برای همیشه برانکو را ساکت کنید

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید وقتی برانکو درباره بازیکنان داخلی صحبت می‌کند نباید هیچ وقت فراموش کند هزاران دلار برای بازیکنان اوکراینی خرج کرد و یک دقیقه هم بازی نکردند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش  درباره اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  گفت: شما باید نظم و انضباط را در […]

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید وقتی برانکو درباره بازیکنان داخلی صحبت می‌کند نباید هیچ وقت فراموش کند هزاران دلار برای بازیکنان اوکراینی خرج کرد و یک دقیقه هم بازی نکردند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش  درباره اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  گفت: شما باید نظم و انضباط را در مربی تان حاکم می کردید. من در این مدت با نظم و انضباط کارم را در تیم ملی انجام دادم و از باشگاه‌ها تشکر کردم و شروع این قدردانی‌ام از تیم پرسپولیس بود. ولی این مربی شما بود که به اردوی تیم ملی در دبی لطمه زد و باعث لطمه دیدن رابطه کادر تیم ملی شد.

او افزود: او بود که به اردوهای تیم ملی در فصل لطمه زد و مخالفت و ممانعتهایی با تمرینات یک و نیم روزه تیم ملی در پک انجام داد. او تلاش کرد تا ساختمان پک را بگیرد و در موضوع تجهیزات دخالت کرد. او صحبت های سم گونه ای راجع به بازیکنان داشت و با این حرفها سم پاشی کرد. یک بار برای همیشه او را ساکت کنید. وقتی او راجع به بازیکنان داخلی صحبت می کند نباید هیچ وقت فراموش کند هزاران دلاری که برای بازیکنان اوکراینی خرج کرد و یک دقیقه هم آنها بازی نکردند.

وی در پایان گفت: آقای پروفسور! این کشور برای بودن من و شما کوچک است. من برادرم و خانواده‌ام را در کنارم ندارم. الان مردم باید تصمیم بگیرند، یا من یا شما.