به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در دور رفت مرحله  یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید توانست با نتیجه ۳ بر یک لیورپول را شکست دهد و گام بلندی برای صعود به مرحله بعد بردارد. ستاره رئال مادرید در این بازی وینیسیوس برزیلی بود که دو گل به ثمر رساند. دیگر گل رئال را […]

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در دور رفت مرحله  یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید توانست با نتیجه ۳ بر یک لیورپول را شکست دهد و گام بلندی برای صعود به مرحله بعد بردارد. ستاره رئال مادرید در این بازی وینیسیوس برزیلی بود که دو گل به ثمر رساند. دیگر گل رئال را هم آسنسیو به ثمر رساند. این درحالی بود که محمد صلاح تک‌گل تیم مهمان را وارد دروازه رئال مادرید کرد. 

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از این دیدار گفت:  اگر می خواهید به نیمه نهایی راه پیدا کنید ، باید این حق را با شایستگی کسب کنید. ما برابر رئال مادرید خصوصاً در نیمه اول چنین کاری نکردیم و بازی خوبی ارائه نکردیم. تنها چیز خوب ، به غیر از گل زده ، این است که این فقط اولین مسابقه است و یک دیدار دیگر داریم.

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:  وقتی تیمم توپ را در اختیار داشت  فوتبالی را که بازی می کردیم دوست نداشتم. موقعیت سازی نکردیم. در چنین مواقعی ، شما باید دنبال خلق موقعیت باشید، باید فوتبال بهتری بازی می کردیم. امروز لیاقت ما بیشتر از این نبود. شاید بتوانیم در دیدار برگشت جبران کنیم و به خواسته خودمان برسیم.

بازی برگشت در انگلیس هفته آینده برگزار می شود تا تیم راه یافته به نیمه نهایی مشخص شود. 

انتهای پیام