کشف ۱۰ تن آرد قاچاق در بناب
کشف ۱۰ تن آرد قاچاق در بناب

فرمانده انتظامی بناب از کشف نزدیک به ۱۰ تن آرد خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس،از بناب، رحمان عبدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:  ماموران مبارزه با قاچاق کالا و یگان امداد شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر خرید […]فرمانده انتظامی بناب از کشف نزدیک به ۱۰ تن آرد خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از بناب، رحمان عبدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:  ماموران مبارزه با قاچاق کالا و یگان امداد شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش آرد در یکی از انبارهای شهر، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با همکاری عوامل سپاه بناب و اداره تعزیرات حکومتی شهرستان و پس از هماهنگی قضائی و شناسایی، در بازرسی از محل، ۹ تن و ۹۲۰ کیلو گرم آرد خارج از شبکه توزیع به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال را کشف کردند

فرمانده انتظامی شهرستان بناب با اشاره اینکه در این راستا یک دستگاه وانت نیسان توقیف و ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد و درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

پایان پیام/