کشف بیش ازیک میلیون و ۵۰۰ هزارعدد مواد محترقه در تبریز
کشف بیش ازیک میلیون و ۵۰۰ هزارعدد مواد محترقه در تبریز

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از انهدام کارگاه تولید مواد محترقه وکشف بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا هنردوست”  گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افردای در یکی از محلات تبریز با […]

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از انهدام کارگاه تولید مواد محترقه وکشف بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا هنردوست”  گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افردای در یکی از محلات تبریز با راه اندازی کارگاهی در امر تولید و توزیع مواد محترقه فعالیت دارند که رسیدگی به موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بدست آوردن سرنخ های لازم، این کارگاه را شناسایی و دربازرسی از آن   تعداد یک میلیون و۵۰۰ هزارعدد انواع مواد محترقه، یک دستگاه بسته بندی وپرس ومقدار قابل توجهی فتیله و پودر شیمیایی برای ساخت مواد محترقه را کشف و ۶ نفر تولید کننده را نیز دستگیر کردند.

 هنردوست ادامه داد: متهمان قصد داشتند این مواد آتش زا را در آستانه چهارشنبه آخر سال در شهرهای آذربایجان شرقی توزیع کنند که با تلاش و هوشیاری ماموران قبل از هر اقدامی دستگیر شدند.