کشف البسه با تصاویر گروه‌های شیطان‌پرستی در تبریز
کشف البسه با تصاویر گروه‌های شیطان‌پرستی در تبریز

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح نظارت بر صنوف و پلمب ۱۱ واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از حبرگزاری فارس، محمدحسن پاشا امروز  اظهار داشت: گشت‌های کنترلی و نظارتی تلفیقی اداره نظارت براماکن عمومی و نمایندگان اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه‌های مربوطه در ایام […]

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح نظارت بر صنوف و پلمب ۱۱ واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس به نقل از حبرگزاری فارس، محمدحسن پاشا امروز  اظهار داشت: گشت‌های کنترلی و نظارتی تلفیقی اداره نظارت براماکن عمومی و نمایندگان اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه‌های مربوطه در ایام پایانی سال به‌صورت محسوس و نامحسوس تعداد ۵۷۲ واحد صنفی را بازرسی کردند.

وی افزود: در این طرح  به تعداد ۴۲۸ نفر از مدیران واحدهای صنفی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی، عدم بکارگیری فروشنده بدحجاب و بدپوشش آموزش‌های لازم ارائه شد.

پاشا ضمن اشاره به نتایج این طرح خاطرنشان کرد: از تعداد  ۹۲ واحد صنفی به‌علت عدم رعایت ضوابط و مقررات تعهد اخذ و به تعداد  ۵۲ واحد صنفی دیگر نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی برگ اخطاریه صادر و تعدادی البسه و پیراهن نامتعارف منقوش به عناوین بیگانه، پشت نویس و تصاویر گروه‌های شیطان پرستی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: در این طرح ۲۲ واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب برگه اخطاریه صادر و ۱۱ واحد صنفی برابر ماده ۲۷ قانون نظام صنفی پلمب  و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.