کشف احتکار ۲۰ میلیارد ریال کالاهای اساسی از واحد مسکونی
کشف احتکار ۲۰ میلیارد ریال کالاهای اساسی از واحد مسکونی

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از کشف کالای احتکارشده و توزیع خارج از شبکه به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان ورزقان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حسین عبدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت‌های کالاهای اساسی و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده کنندگان از تورم و توزیع عادلانه […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از کشف کالای احتکارشده و توزیع خارج از شبکه به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان ورزقان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حسین عبدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت‌های کالاهای اساسی و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده کنندگان از تورم و توزیع عادلانه کالاهای اساسی میان مردم ، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ورزقان از احتکار کالاهای ضروری در در یک واحد مسکونی در سطح شهر ورزقان مطلع شدند.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نمایندگان اداره صمت، اتاق اصناف و جهادکشاورزی در بازرسی از محل شناسایی شده ۳ تن و ۷۰۰ کیلوگرم روغن خوراکی، یک هزار و ۲۰۰ بسته پوشک نوزادی،۲۶۴ بسته پودر لباسشویی،۲۱۰بسته چای، ۱۷۵۰ بسته سویا و مقادیری لوازم بهداشتی و دستمال کاغذی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه ارزش ریالی کالاها برابر اظهار نظر کارشناسان ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این راستا یک نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل و محل مورد نظر برابر دستور قضایی پلمب شد.

عبدی بر عزم پلیس در مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای ضروری و اساسی تاکید و از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه کالای قاچاق و یا احتکار کالا و یا توزیع خارج از شبکه با شماره تلفن ۱۱۰ پلیس را در جریان بگذارند.

انتهای پیام/