به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نیروهای امنیتی عراق روز گذشته در جنوب اربیل با عناصر گروه تروریستی داعش درگیری شدند. یک منبع عراقی به خبرگزاری فرانسه گفت که در جریان این درگیری ۱۸ نفر از نیروهای امنیتی عراق کشته شدند. در همین زمینه، منابع عراقی، امروز (شنبه)، از درگیری نیروهای پیشمرگه با عناصر داعش […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نیروهای امنیتی عراق روز گذشته در جنوب اربیل با عناصر گروه تروریستی داعش درگیری شدند.

یک منبع عراقی به خبرگزاری فرانسه گفت که در جریان این درگیری ۱۸ نفر از نیروهای امنیتی عراق کشته شدند.

در همین زمینه، منابع عراقی، امروز (شنبه)، از درگیری نیروهای پیشمرگه با عناصر داعش در کرکوک (شمال عراق) خبر داده بودند.

وبگاه خبری شبکه «رووداو» در این خصوص گزارش داد که عده‌ای از عناصر سازمان تروریستی داعش به نیروهای پیشمرگه در نزدیکی روستای «قایه باشی» در ناحیه «بردی/آلتون کوبری» استان کرکوک حمله کرده‌اند.

«نوی حمه علی»‌ فرمانده محور غرب کرکوک در گفت‌و‌گو با رووداو خبر داد که سه تن از نیروهای پیشمرگه از جمله یک سروان در این درگیری کشته و دو تن دیگر مجروح شده‌اند.

طبق گفته فرمانده محور غرب کرکوک،‌ عناصر داعش در این درگیری از خمپاره، راکت‌های BKC و اسلحه‌های کلاشینکف استفاده کرده‌اند.

این گزارش در حالی منتشر شده است که وبگاه خبری «شفق نیوز» به نقل از یک منبع امنیتی شمار کشته‌شدگان این حمله را هفت تن و تعداد مجروحان را دو نفر گزارش کرد.

در این گزارش اشاره شده است که عناصر داعش یک مقر امنیتی نیروهای پیشمرگه را هم به آتش کشیده‌اند.

انتهای پیام/.