کسب رتبه ممتاز در امور فرهنگی و دینی توسط شرکت آبفای آذربایجان شرقی
کسب رتبه ممتاز در امور فرهنگی و دینی توسط شرکت آبفای آذربایجان شرقی

کسب رتبه ممتاز در امور فرهنگی و دینی توسط شرکت آبفای آذربایجان شرقی شرکت آبفای آذربایجان شرقی در ارزیابی انجام شده توسط امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در سال ۱۴۰۱، در میان شرکت های آبفای سراسر کشور حائز رتبه ممتاز در اجرای برنامه های فرهنگی و دینی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب […]کسب رتبه ممتاز در امور فرهنگی و دینی توسط شرکت آبفای آذربایجان شرقی

شرکت آبفای آذربایجان شرقی در ارزیابی انجام شده توسط امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در سال ۱۴۰۱، در میان شرکت های آبفای سراسر کشور حائز رتبه ممتاز در اجرای برنامه های فرهنگی و دینی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ در همایش گردهمایی مسئولین امور فرهنگی و دینی سراسر کشور طی لوحی از سوی هاشم امینی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور از صمد شکری مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت در خصوص کسب رتبه ممتاز در زمینه ی امور فرهنگی و دینی تقدیر و تشکر شد.
در بخشی از متن این حکم آمده است :
با استعانت از الطاف بیکران خداووند منان بدینوسیله ضمن ارج نهادن بر تلاش تمامی دست اندرکاران شرکت آب و فاضلاب به پاس قدردانی از خدمات صادقانه شما در انجام امور محوله که متعهدانه به نحو احسن برای پیشرفت حوزه فرهنگی اهتمام ورزیدید این لوح تقدیر به عنوان مسئول فرهنگی ممتاز در سال ۱۴۰۱ تقدیم حضورتان می گردد.
امیدواریم با تلاش و کار جهادی و پیگیری های دلسوزانه موجبات توسعه و ارتقاء سطح فرهنگی و دینی را در آن مجموعه فراهم نمایید.
از پیشگاه خداوند متعال توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم.
هاشم امینی
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور