کرملین مقدمه‌چینی برای خروج نیروهای ایرانی از سوریه را تکذیب کرد
کرملین مقدمه‌چینی برای خروج نیروهای ایرانی از سوریه را تکذیب کرد

کرملین اخبار ادعایی مبنی بر مقدمه‌چینی برای توافق میان روسای جمهور روسیه و آمریکا درخصوص خروج نیروهای ایرانی از سوریه را رد کرد. به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، روسیا الیوم نوشت: کرملین امروز (جمعه) اخباری مبنی بر مقدمه‌چینی برای توافق میان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا […]

کرملین اخبار ادعایی مبنی بر مقدمه‌چینی برای توافق میان روسای جمهور روسیه و آمریکا درخصوص خروج نیروهای ایرانی از سوریه را رد کرد.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، روسیا الیوم نوشت: کرملین امروز (جمعه) اخباری مبنی بر مقدمه‌چینی برای توافق میان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا درخصوص خروج نیروهای ایرانی از سوریه را تکذیب کرد.

پیشتر پایگاه خبری بلومبرگ آمریکا مدعی شده بود که ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در نشست هلسنکی احتمالا بر سر خروج نیروهای مورد حمایت ایران از اراضی سوریه به اتفاق نظر برسند.

بلومبرگ گزارش داده بود که اطلاعات در دسترسِ این پایگاه خبری حکایت از این دارد که مساله نقش ایران در سوریه محور اصلی دیدار  آتی رؤسای جمهور روسیه و آمریکا در ۱۶ ژوئیه خواهد شد