حسین رجبی در گفتگو با میزان با بیان اینکه اولین جلسه قرارگاه مبارزه و پیشگیری از وقوع جرم سرقت در سال جدید با حضور برخی مقامات این شهرستان برگزار شد گفت: هدف از تشکیل این قرارگاه کاهش و پیشگیری از وقوع سرقت است که خوشبختانه شاهد مصوبات خوبی در این جلسه بودیم. وی ادامه داد: […]

حسین رجبی در گفتگو با میزان با بیان اینکه اولین جلسه قرارگاه مبارزه و پیشگیری از وقوع جرم سرقت در سال جدید با حضور برخی مقامات این شهرستان برگزار شد گفت: هدف از تشکیل این قرارگاه کاهش و پیشگیری از وقوع سرقت است که خوشبختانه شاهد مصوبات خوبی در این جلسه بودیم.

وی ادامه داد: یکی از جرایمی که حقوق عامه را نقض می‌کند و همیشه مورد گلایه مردم است بحث سرقت‌ها است. با همین هدف سال گذشته نسبت به تشکیل قرارگاه پیشگیری از سرقت در شهرستان با استفاده از ظرفیت‌های همه دستگاه‌های امنیتی‌مان اقدام کردیم.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان تاکستان با بیان اینکه با ایجاد این قرارگاه در سال گذشته شاهد کاهش ۳۰ درصدی وقوع جرم سرقت بوده ایم ادامه داد: در استان قزوین ۳۵ هزار باغات انگور وجود دارد که ۲۵ هزار در شهرستان تاکستان است. هر سال مردم عزیز با این مشکل مواجه می‌شدند و عده‌ای نسبت به سرقت محصولات اقدام می‌کردند. سال گذشته با استفاده از ظرفیت‌های قانون آیین دادرسی کیفری نسبت به تشکیل گشت باغات، همیاران پلیس باغات اقدام کردیم و خوشبختانه شاهد کاهش ۷۰ درصدی سرقت از باغات شهرستان بودیم.

حسین رجبی هدف از ایجاد این قرارگاه را مبارزه و پیشگیری از وقوع جرم سرقت بیان کرد و گفت: تشکیل اتاق فکر، تشکیل گشت مستمر و همچنین استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌ها برای پیشگیری از سرقت از مصوبات اولین جلسه این قرار گاه در سال چدید بود.

انتهای پیام/