کاهش توان مصرفی الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ وروی تصفیه خانه فاضلاب میانه
کاهش توان مصرفی الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ وروی تصفیه خانه فاضلاب میانه

کاهش توان مصرفی الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ وروی تصفیه خانه فاضلاب میانه مدیرعامل آب وفاضلاب آذربایجان شرقی: با تعویض و جایگزینی الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ ورودی تصفیه خانه فاضلاب میانه، مصرف توان الکتریکی این ایستگاه از ۴۵ کیلوات ساعت به ۳۷ کیلوات در ساعت رسید. خانی مدیرعامل آب وفاضلاب آذربایجان شرقی با اعلام این خبر […]کاهش توان مصرفی الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ وروی تصفیه خانه فاضلاب میانه

مدیرعامل آب وفاضلاب آذربایجان شرقی:
با تعویض و جایگزینی الکتروپمپ های ایستگاه پمپاژ ورودی تصفیه خانه فاضلاب میانه، مصرف توان الکتریکی این ایستگاه از ۴۵ کیلوات ساعت به ۳۷ کیلوات در ساعت رسید.

خانی مدیرعامل آب وفاضلاب آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: در این طرح که علاوه بر کاهش مصرف برق، موجب بهبود راندمان ایستگاه نیز گردیده است، باعث شده تا استهلاک تجهیزات این ایستگاه نیز کاهش یابد.
وی ادامه داد: در این ایستگاه سه دستگاه الکتروپمپ ۱۵ کیلوواتی وظیفه انتقال فاضلاب خام به حوضچه های تصفیه و هوادهی را داشتند که با تعویض این الکتروپمپ ها با یک دستگاه الکتروپمپ ۳۷ کیلوواتی و نصب یک دستگاه الکتروپمپ رزور ۳۷ کیلوواتی، علاوه بر کاهش مصرف برق، هزینه تعمیرات و روشن و خاموش شدن دستگاه نیز کاهش یابد.