به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه گفت که واشنگتن معتقد است که دیپلماسی، بهترین روش در قبال برنامه هسته‌ای ایران است. وی که در کنفرانس خبری روزانه کاخ سفید صحبت می‌کرد، گفت: «پیش‌بینی‌ می شود که گفت‌وگوهای وین درباره پرونده هسته‌ای ایران طولانی و دشوار باشد.» جن ساکی […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه گفت که واشنگتن معتقد است که دیپلماسی، بهترین روش در قبال برنامه هسته‌ای ایران است.

وی که در کنفرانس خبری روزانه کاخ سفید صحبت می‌کرد، گفت: «پیش‌بینی‌ می شود که گفت‌وگوهای وین درباره پرونده هسته‌ای ایران طولانی و دشوار باشد.»

جن ساکی اضافه کرد: «جو بایدن دیپلماسی را تنها راه‌حل می‌داند و واشنگتن به مسیر دیپلماسی باور دارد».

سخنگوی کاخ سفید ادامه داد: «سطح نمایندگی آمریکا در وین نشان از جدیت این کشور در گفت‌وگوهاست».

دور‌ نخست نشست حضوری کمیسیون مشترک برجام که در «گراند هتل» شهر وین در حال برگزاری است، با توافق برای ادامه رایزنی‌ها در سطح کارشناسی پایان یافت. 

بر اساس توافق صورت گرفته، دو نشست کارشناسی موازی بین اعضای کمیسیون مشترک برجام جهت انجام رایزنی‌های فنی در حوزه رفع تحریم و هسته‌ای تشکیل شد. این نشست‌های کارشناسی قرار است به بحث و رایزنی در خصوص جنبه‌های فنی و جزئیات مسائل مربوط به لغو تحریم‌ها و مسائل هسته ای بپردازند و نتیجه بحث‌های خود را به کمیسیون گزارش کنند.

انتهای پیام/. 

در حال تکمیل…