چهره مقبره‌الشعرا تبریز تا سه ماه آینده تغییر می‌یابد
چهره مقبره‌الشعرا تبریز تا سه ماه آینده تغییر می‌یابد

شهردار تبریز از تغییر چهره مقبره‌الشعرا این مجموعه فرهنگی تا سه ماه آینده خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز امروز در نشست مشترک با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار تبریز در مقبره‌الشعرا اظهار کرد: طی یک زمان‌بندی مشخص با انسجام مدیریتی طرح مقبره‌الشعرا به  سطحی قابل قبول دست یابد. […]شهردار تبریز از تغییر چهره مقبره‌الشعرا این مجموعه فرهنگی تا سه ماه آینده خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز امروز در نشست مشترک با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار تبریز در مقبره‌الشعرا اظهار کرد: طی یک زمان‌بندی مشخص با انسجام مدیریتی طرح مقبره‌الشعرا به  سطحی قابل قبول دست یابد.

وی گفت: امیدواریم با تدابیری که اندیشیده شده تا سه ماه آینده چهره‌ مقبره‌الشعرا تغییر یابد.

شهردار تبریز تأکید کرد: باید آسیبی که در طول سالیان در رابطه با اجرای طرح مقبره‌الشعرا به افکار عمومی وارد شده است، با ایجاد تغییرات اساسی در این طرح و به سرانجام رساندن بخشی از پروژه برطرف شود.

هوشیار خاطرنشان کرد: با توجه به مقصد گردشگری بودن این مجموعه تاریخی فرهنگی، امیدواریم در یک زمان‌بندی مشخص این مجموعه را برای حضور گردشگران و بهره‌مندی مردم آذربایجان در حد قابل قبولی بازسازی کنیم.

انتهای پیام/س