پیشرو بودن آبفای آذربایجان شرقی در ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ثبت اطلاعات در کشور
پیشرو بودن آبفای آذربایجان شرقی در ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ثبت اطلاعات در کشور
مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان در ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ثبت این اطلاعات در سامانه دیده‌بان جزو شرکت‌های پیشرو در سطح کشور است.

به گزارش قلم پرس، محمد خانی در خصوص ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب، اظهار کرد: در زمینه ویدئومتری شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ثبت این اطلاعات در سامانه دیده بان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، آبفای آذربایجان شرقی جزو شرکت‌های پیشرو در سطح کشور است.

وی افزود: تحویل شبکه‌های جمع آوری فاضلاب جدید الاحداث به منظور ارزیابی اجرایی و اصلاح عیوب احتمالی قبل از تحویل و حصول اطمینان از نبود هرگونه عیوب سازه‌ای انجام می‌شود.
خانی در ادامه بیان کرد: شبکه جمع آوری فاضلاب در حال بهره برداری بر حسب اولویت و طبق برنامه زمانبندی برای بازرسی و ارزیابی فاضلاب‌روها و طبقه‌بندی آنها از نظر شرایط سازه‌ای، عملکرد عمومی به منظور تعیین اولویت‌های به‌سازی برای رفع عیوب و بالا بردن عمر تاسیسات فاضلاب بر اساس استاندارد WRC و ضابطه ۶۷۷، ویدئومتری می‌شود.
وی همچنین یادآور شد: اطلاعات حاصل از ویدئومتری برای استفاده بهره برداران مناطق در بهره‌برداری، نگهداری بهینه از تاسیسات و رفع عیوب بر اساس درجه و اهمیت عیوب جهت اصلاح درجه فاضلاب‌روها و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در سامانه دیده‌بان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بارگذاری و ثبت می‌شود.

 

انتهای پیام/