پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه جهاد آبرسانی استان آذربایجان شرقی
پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه جهاد آبرسانی استان آذربایجان شرقی

[ad_1] پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه جهاد آبرسانی استان آذربایجان شرقی خانی مدیرعامل آب وفاضلاب آذربایجان شرقی ؛ پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه های جهاد آبرسانی نشان از موفقیت و پیشرفت نهضت آبرسانی دارد. خانی  با اشاره به طرح جهاد آبرسانی به روستاهای آذربایجان شرقی گفت:  یکی از مهم‌ترین خدمات آب و فاضلاب، آبرسانی به روستاهایی است […]

[ad_1]

پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه جهاد آبرسانی استان آذربایجان شرقی

خانی مدیرعامل آب وفاضلاب آذربایجان شرقی ؛ پیشرفت ۹۱ درصدی پروژه های جهاد آبرسانی نشان از موفقیت و پیشرفت نهضت آبرسانی دارد.

خانی  با اشاره به طرح جهاد آبرسانی به روستاهای آذربایجان شرقی گفت:  یکی از مهم‌ترین خدمات آب و فاضلاب، آبرسانی به روستاهایی است که دچار مشکلات کم‌آبی هستند از همین رو طبق برنامه‌ریزی و براساس جمعیتی که در این روستاها وجود دارد، آبرسانی صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد : پروژه آبرسانی به روستاهای آذربایجان شرقی  با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)، پروژه ملی است که اجرای آن با همکاری شرکت آب و فاضلاب از ابتدای دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفته است.
وی  تصریح کرد: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که آبرسانی به ۱۷۸  روستا انجام می شود و تاکنون بیش از ۹۱ درصد از این پروژه به سرانجام رسیده که نشان از پیشرفت و موفقیت کار دارد.
 

[ad_2]