پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از حضور مردم در تداوم حماسه سیاسی
پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از حضور مردم در تداوم حماسه سیاسی

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از حضور مردم استان در امر خطیر مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد. متن پیام دکتر اسماعیل جبارزاده به این شرح است: مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه استان آذربایجان شرقی خداوند بزرگ را سپاس می‌گویم که مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در […]

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از حضور مردم استان در امر خطیر مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

متن پیام دکتر اسماعیل جبارزاده به این شرح است:

مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه استان آذربایجان شرقی

خداوند بزرگ را سپاس می‌گویم که مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شکوه و سلامت کامل برگزار شد و سند دیگری از نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور رقم خورد.

انتخابات دیروز نشان بار دیگر نشان داد که در نظام جمهوری اسلامی ایران، حرف اول و آخر از آن مردم است و این آحاد شهروندان هستند که به دور از هرگونه هیاهو و حاشیه‌سازی با حضور خود در پای صندوق‌های رای، آینده چهار ساله قوه مقننه را رقم می‌زنند.

بر همین اساس این حضور را باید گام تکمیلی مردم در تداوم حماسه سیاسی تعبیر کرد.

دولت تدبیر و امید و خادمان شما در مدیریت استان بر خود می‌بالند که توفیق نصیب‌شان شد تا برای ایجاد زمینه چنین حضوری خدمت‌گزاری کنند.

اکنون نوبت منتخبان و دیگر کاندیداهاست که رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل و عزم خدمت به چنین مردمی را راسخ‌تر کنند.

ضمن سپاس مجدد به درگاه حضرت باریتعالی از مردم شهرستان‌هایی که در آنها مرحله دوم انتخابات برگزار شد برای مشارکت در این امر خطیر قدردانی می‌نمایم.

همچنین از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در هیات‌های محترم اجرایی، نظارت و بازرسی، نیروی محترم انتظامی و دیگر دستگاه‌های دخیل در تامین امنیت انتخابات، کلیه رسانه‌ها و همه کسانی که در امر انتخابات و جمع‌آوری آرای مردم تلاش کردند تشکر می‌کنم.

امیدوارم خداوند برای همگان توفیق روزافزون خدمت در نظام اسلامی عطا نماید.

اسماعیل جبارزاده