پیام شریعتمداری به مناسبت ۲۲ اسفند سالروز بزرگداشت شهدا
پیام شریعتمداری به مناسبت ۲۲ اسفند سالروز بزرگداشت شهدا

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام بدین شرح است .  بسم الله الرحمن الرحیم  شهادت هدیه ای است از جانب خدای تبارک و تعالی برای آن کسانی که لایق هستند و دنبال هر شهادتی باید تصمیم ها قوی تر بشود. حضرت امام (ره)  شهید، زیباترین شکل […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام بدین شرح است . 

بسم الله الرحمن الرحیم 

شهادت هدیه ای است از جانب خدای تبارک و تعالی برای آن کسانی که لایق هستند و دنبال هر شهادتی باید تصمیم ها قوی تر بشود. حضرت امام (ره) 

شهید، زیباترین شکل از بندگی در پیشگاه حضرت حق و سندی بر حقانیت مسیری مقدس است . سخن از شهید روایتی است از انسان هایی که در بالاترین تراز و معیار بندگی جای گرفته اند. آنان با ایثار همه ی هستی خود در راه اسلام و اعتلای وطن، به خدا پیوستند و تا همیشه ی تاریخ، مدیون آنان خواهیم بود . 

 شهدای انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای دفاع از حرم، شهدای خدمت به ویژه کادر فداکار درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا و شهدای عرصه ی گمنامی که  در پیشگاه خدای تبارک و تعالی “عند ربهم یرزقون” اند.

بدون تردید عزت و آبروی امروز اسلام و امت اسلامی، مرهون خون‎های پاک و مطهر این شهیدان است که بر صحیفه سرخ آنان واژه‌ها و حقایق رفیع و ژرفی، چون عاشورا، کربلا، می‌درخشد و اینان همواره هدایت گر نسل‌های امروز و فردای جهان اسلام خواهند بود.

در سالروز ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدا،به روح بلند همه شهدای راه حق به ویژه شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و گل سرسبد آنها سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درود می فرستم و با گرامیداشت یاد و نام آنان ، این روز را به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال همه ما را قدردان شهدای گرانقدر انقلاب  قرار دهد و به همه کسانی که در این راه مصداق روشن آیه‌ « فَاسْتَبِقُوا الْخَیْرَات» هستند، اجر عنایت فرماید.