پزشکیان: ماهیانه از عمل جراحی ۱۰ میلیون درآمد دارم / هیچ رابطه مالی با بیمار ندارم
پزشکیان: ماهیانه از عمل جراحی ۱۰ میلیون درآمد دارم / هیچ رابطه مالی با بیمار ندارم

دکتر مسعود پزشکیان، گفت: هفته‌ای یک یا دو عمل دارم که مجموعه دریافتی ماهیانه‌ام از بابت عمل جراحی تقریباً ۱۰ میلیون تومان است. به گزارش قلم پرس، نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس، در گفت و گوی اختصاصی با قلم پرس، در خصوص شایعاتی مبنی بر اینکه ایشان […]

دکتر مسعود پزشکیان، گفت: هفته‌ای یک یا دو عمل دارم که مجموعه دریافتی ماهیانه‌ام از بابت عمل جراحی تقریباً ۱۰ میلیون تومان است.

به گزارش قلم پرس، نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس، در گفت و گوی اختصاصی با قلم پرس، در خصوص شایعاتی مبنی بر اینکه ایشان برای هر عمل جراحی ۱۰ میلیون تومان دریافت می‌کند، گفت: هفته‌ای یک روز به بیمارستان شهید مدنی تبریز می‌روم و عمل جراحی انجام می‌دهم و هفته‌ای یک یا دو عمل دارم که مجموعه دریافتی ماهیانه‌ام از بابت عمل جراحی تقریباً ۱۰ میلیون تومان است.

 

وی، با تأکید بر اینکه هیچ رابطه مالی با بیمار ندارم، خاطرنشان کرد: اگر بیمار جان خود را از دست دهد خاطره بد آن در ذهن می‌ماند و اگر وضعیتش رو به بهبودی رود برای ما خوشایند است.

 

پزشکیان: گاهی بیمارانی بودند که برخی از پزشکان امیدی به بهبود آن‌ها نداشتند اما با پیگیری‌های صورت گرفته بیمار به بهبودی می‌رسید، تلاشم این بوده که هیچ‌گاه بیماری به جهت ناتوانی مالی از درب بیمارستان خارج نشود و درمان وی را پیگیری می‌کردم.