پروژه ۲ هزار میلیارد ریالی پل ولایت تبریز در آستانه افتتاح
پروژه ۲ هزار میلیارد ریالی پل ولایت تبریز در آستانه افتتاح

شهردار تبریز از شروع آسفالت ریزی عرشه دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت در آستانه افتتاح این پل خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار عصر امروز در بازدید از پروژه اتوبان ولایت که به همراه معاون فنی و عمرانی وی انجام یافت، اظهار کرد: پروژه ولایت از پروژه های تاثیرگذار در […]شهردار تبریز از شروع آسفالت ریزی عرشه دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت در آستانه افتتاح این پل خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار عصر امروز در بازدید از پروژه اتوبان ولایت که به همراه معاون فنی و عمرانی وی انجام یافت، اظهار کرد: پروژه ولایت از پروژه های تاثیرگذار در رفع مشکلات ترافیک شهری است.

وی با بیان اینکه با تعریف روزشمار در پروژه های شهری سعی داشتیم روند اجرای طرح ها سرعت یابد، افزود: فرا رسیدن ایام نوروز و ورود مهمانان نوروزی و همچنین شروع دید و بازدیدهای نوروزی خواه یا ناخواه باعث افزایش ترافیک شهری خواهد شد. امیدوارم با بهره برداری از پروژه بزرگ پل ولایت در عید بزرگ نیمه شعبان بتوانیم در روان شدن ترافیک نوروزی نقش موثری داشته باشیم.

هوشیار گفت: این پروژه یکی از بزرگترین طرح های عمرانی ترافیکی شهرداری تبریز بوده که با ۹ کیلومتر طول شامل پنج تقاطع غیر همسطح در راستای حل مشکل ترافیکی شهروندان در شمال‌شرق تبریز در حال اجرا است. وی در این رابطه تصریح کرد: دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت در عید بزرگ نیمه شعبان به بهره برداری می رسد و اینک شاهد شروع آسفالت ریزی عرشه پل هستیم.

شهردار تبریز همچنین دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت را بزرگترین پل بتنی تبریز دانست و گفت: برای تملک و عملیات عمرانی این پروژه بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

پایان پیام/