وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود
وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود، خواستار مساعدت ویژه رئیس جمهور در این خصوص شد. به گزارش قلم پرس، محمداسماعیل سعیدی در نشست علنی (یکشنبه، ۲۵ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: حرکت و اقدام سخیف رئیس […]

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود، خواستار مساعدت ویژه رئیس جمهور در این خصوص شد.

به گزارش قلم پرس، محمداسماعیل سعیدی در نشست علنی (یکشنبه، ۲۵ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: حرکت و اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در تحریم سپاه قهرمان را محکوم می کنیم؛ همچنان که امام راحل (ره) فرموده اند اگر سپاه نبود، کشور نبود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو، بر لزوم لایروبی رودخانه های حاشیه این شهرها، با توجه به سابقه سیل سال های اخیر، تاکید کرد و افزود: به ویژه در منطقه آذرشهر که ۲۲ نفر از مردم در سیل سال ۹۶ جان باختند، لایروبی رودخانه ضروری است.

وی خواستار تقویت سیل بندهای روستاهای اطراف تبریز که در معرض خطر سیلاب های فصلی قرار دارند، شد.

سعیدی خطاب به وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان و تدوین سریع آئین نامه استخدامی حق التدریسان که قانون آن در مجلس تصویب شده، تاکید کرد و افزود: آئین نامه این قانون هنوز در کوچه و پس کوچه های وزارتخانه آموزش و پرورش می گردد و به نتیجه نرسیده است.

وی خطاب به رئیس جمهور، گفت: لزوم عنایت ویژه به حل مشکل حقوق و دریافتی بازنشستگان و مستمری بگیران که وضعیت معیشتی آن ها روز به روز بدتر می شود، ضروری است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار مساعدت وزیر ارتباطات در پرداخت حق و حقوق دفاتر کارگزاران روستایی مخابرات به ویژه نیروهای ایثارگر مخابرات شد و افزود: علیرغم برگزاری چندین جلسه، هیچ اقدامی در جهت حل مشکل آن ها صورت نگرفته است./