وزیر کشور فردا برای پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون شوراها حاضر می‌شود
وزیر کشور فردا برای پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون شوراها حاضر می‌شود

عضو کمیسیون شوراهای مجلس از حضور وزیر کشور در جلسه فردای کمیسیون شوراها به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان حاضر می‌شود. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمد محمودی شاه نشین  در حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها، اظهار داشت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور فردا (دوشنبه ۲۹ مردادماه) برای پاسخگویی به […]

عضو کمیسیون شوراهای مجلس از حضور وزیر کشور در جلسه فردای کمیسیون شوراها به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان حاضر می‌شود.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمد محمودی شاه نشین  در حضور وزیر کشور در کمیسیون شوراها، اظهار داشت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور فردا (دوشنبه ۲۹ مردادماه) برای پاسخگویی به سوال بیش از ۲۰ نفر از نمایندگان مجلس در کمیسیون شوراهای مجلس حضور می‌یابد.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر ۵ سوال نمایندگان به طور کامل مربوط به وزارت کشور نیست و به گونه‌ای می‌توان گفت، این سوالات باید از کل دولت پرسیده می‌شد، نه اینکه صرفا از وزیر کشور سوال شود.

وی افزود: ابعاد سوال از گذشته است و در آینده نیز ادامه خواهد داشت و متناظر به عمکرد یک وزیر نیست.

محمودی شاه نشین با بیان اینکه سوالات در زمینه امنیت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی سوالی مطرح شده، همچنین در زمینه فعالیت احزاب و کمیسیون ماده ۱۰ احزاب سوالاتی مطرح شده است، ادامه داد: در خصوص ناتوانی و ناکارآمدی برخی فرمانداران و استانداران نیز سوالاتی مطرح شده است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص عملکرد ستاد حوادث غیرمترقبه سوالاتی مطرح شده و همچنین فعالیت صندوق های اعتباری نیز از دیگر سوالات نمایندگان مجلس از وزیر کشور است.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس بیان کرد: به نظر من عملکرد وزارت کشور معقول است و آرامش خوبی در کشور حاکم است، در نظرسنجی‌های مختلف در زمینه امنیت اجتماعی بیش از ۷۰درصد مردم اعتقاد دارند که امنیت اجتماعی شرایط خوبی دارد و این نقطه قوت باید تقویت شود.