ورزشگاه ۵ هزار نفری بزرگ‌ترین پروژه ورزشی در دست احداث اهر است
ورزشگاه ۵ هزار نفری بزرگ‌ترین پروژه ورزشی در دست احداث اهر است

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: بزرگترین پروژه ورزشی در شهرستان اهر، ساخت ورزشگاه ۵ هزار نفری است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حبیب ستوده‌نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان اهر که با حضور سجادی وزیر ورزش، امام جمعه، نماینده اهر، فرماندار اهر و مسئولان این شهرستان گفت: ورزشگاه ۵ هزار نفری اهر به […]مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: بزرگترین پروژه ورزشی در شهرستان اهر، ساخت ورزشگاه ۵ هزار نفری است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حبیب ستوده‌نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان اهر که با حضور سجادی وزیر ورزش، امام جمعه، نماینده اهر، فرماندار اهر و مسئولان این شهرستان گفت: ورزشگاه ۵ هزار نفری اهر به عنوان بزرگ‌ترین پروژه ورزشی این شهر، با پیگیری‌های محرم‌زاده نماینده اهر و موافقت وزیر ورزش، ۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهوری به استان آذربایجان شرقی اختصاص یافت.

وی گفت: همچنین ساخت پیست تارتارن اهر با قول مساعد و اختصاص ۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی احداث خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان به نقش شهرستان اهر در ورزش‌های رزمی و کبدی و بسکتبال اشاره کرده و عنوان کرد: از محل اعتبارات سال گذشته سفر رئیس جمعهوری به استان که تنها ۳۰ درصدد اختصاص یافته، در صورت تحقق یک سالن ورزشی دو طبقه در شهرستان اهر ساخته که یک طبقه به ورزش های رزمی و یک طبقه به کبدی اختصاص خواهد یافت.

وی افزود: از محل اعتبارات مس سونگون ساخت ۵ چمن مصنوعی برای شهرستان‌ها که یکی به اهر تعلق داشت، می توان نامبرد و همچنین ۳ خانه روستایی هم در شهرستان اهر افتتاح کردیم.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷