واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر «روحانی»
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر «روحانی»

سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر «روحانی» درباره نحوه اخذ آرا از مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت واکنش نشان داد. به گزارش قلم پرس ، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود نوشت: باسمه تعالی ۴ خرداد ماه ۱۳۹۶ #گزارش_غلط! جناب آقای روحانی اخیرا گفته اند: …”ای کاش می‌شد این شورای عزیز نگهبان ما که در […]

سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر «روحانی» درباره نحوه اخذ آرا از مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت واکنش نشان داد.

به گزارش قلم پرس ، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود نوشت:

باسمه تعالی
۴ خرداد ماه ۱۳۹۶

#گزارش_غلط!
جناب آقای روحانی اخیرا گفته اند:

…”ای کاش می‌شد این شورای عزیز نگهبان ما که در ساعت ده و نیم شب پیشنهاد هیات اجرایی قبول کرد، همان زمانی که هیات اجرایی در صبح پیشنهاد کرد که برای تسریع در کار فقط کد ملی افراد نوشته شود موافقت می‌کرد و دیگر از ده و نیم صبح تا ده و نیم شب طول نمی‌کشید. لابد دقت کافی نمودند….”
اولین تماس وزیر محترم کشور در این خصوص هنگام #غروب بود که موضوع با توجه به صراحت آیین نامه نیازمند تامل بود. با توجه به پیگیری ایشان موضوع با اعضا محترم هیات مرکزی مشورت شد و پس از موافقت این اعضا موافقت نیز اعلام شد. اما فاصله حدود دو ساعت بود و نه بیشتر. فکر می کنم به جناب روحانی گزارش غلط داده اند یا اینکه؟!
اما دوستان اجرایی بهتر بود به جای این گزارش، به جناب آقای روحانی توضیح می دادند چرا بسیاری از حوزه ها با تاخیر زیاد شروع به کار کردند. و یا چرا دستگاه ها مرتب دچار نقص فنی می شدند؟ و تاثیر آن در اخذ آرا تا چه میزان بوده است!