واکنش آب و فاضلاب به حرکت اعتراضی شهروندی هادیشهری به قطع آب
واکنش آب و فاضلاب به حرکت اعتراضی شهروندی هادیشهری به قطع آب

شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی به حرکت اعتراضی یک شهروند به قطع آب در هادیشهر واکنش نشان داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز،  فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و در آن عنوان شد «طرف رفته اداره آب و فاضلاب جلفا قطعی آب رو پیگیری کنه دیده آب اداره قطع نیست؛ همونجا لباساشو در آورده […]شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی به حرکت اعتراضی یک شهروند به قطع آب در هادیشهر واکنش نشان داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و در آن عنوان شد «طرف رفته اداره آب و فاضلاب جلفا قطعی آب رو پیگیری کنه دیده آب اداره قطع نیست؛ همونجا لباساشو در آورده حموم کرده است».

شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی  نسبت به این فیلم پخش شده مربوط به آبفای هادیشهر در فضای مجازی واکنش نشان داد.

 شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی  عنوان کرده است: پیرو پخش کلیپی در خصوص حرکت اعتراضی یک شهروند به قطع آب در محل سکونت خود، در برخی فضاهای مجازی، جهت تبین و روشن شدن موضوع به استحضار مردم شریف و همشهریان عزیز می‌رساند، به دنبال قطعی آب ساعت ۹ صبح روز تاسوعا که به دلیل خرابی فلکه شهرک‌های ولی عصر و فرهنگیان روی داده بود، منجر به قطعی آب محل سکونت شهروند مذکور نیز شده بود و از همان لحظات اولیه اطلاع از مشکل، همکاران شرکت  با حضور معاون فرماندار و مدیر آب و فاضلاب در محل حاضر و تلاش برای رفع مشکل را شروع کرده وبه حل مشکل در بازه زمانی متعارف اقدام کردند.

لازم به ذکر است  به دلیل اینکه زون محل سکونت این شهروند متفاوت از زون اداره آب و فاضلاب هادی شهر بود، طبیعتا جریان آب در اداره همانند دیگر محلاتی که بدون مشکل جریان آب در آن جاری بود، برقرار بوده و وجود جریان آب در محوطه اداره که شبکه ویژه نداشته و همسان با محله و منازل همجوار از شبکه برخوردار است نافی وجود قطعی آب ناشی از حوادث و دیگر اتفاقات غیرمترقبه در دیگر محلات شهر، نمی باشد.

گزارش فارس حاکی است، هادیشهر غربی‌ترین شهر در بین مراکز شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی و مرکز اداری شهرستان جلفا است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان جلفا واقع شده است.

انتهای پیام/