هیچ هواپیمایی مشکل فرود در فرودگاه بین المللی تبریز نداشته است
هیچ هواپیمایی مشکل فرود در فرودگاه بین المللی تبریز نداشته است

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی, گفت: هیچ هواپیمایی مشکل فرود در فرودگاه بین المللی تبریز نداشته است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، امروز فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در زیرنویس آن از افتادن سقف (کاذب هواپیما) بر سر مسافر و مشکل در فرود هواپیما در فرودگاه تبریز اشاره و عنوان شده پرواز متعلق به شرکت […]مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی, گفت: هیچ هواپیمایی مشکل فرود در فرودگاه بین المللی تبریز نداشته است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، امروز فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در زیرنویس آن از افتادن سقف (کاذب هواپیما) بر سر مسافر و مشکل در فرود هواپیما در فرودگاه تبریز اشاره و عنوان شده پرواز متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر است.

رامین آذری مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگاراندر تبریز در رابطه با فیلم منتشره شده در فضای مجازی  گفت: هیچ حادثه و یا اتفاق پروازی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز رخ نداده و تمام پرواز طبق روال عادی انجام شده است.

وی افزود: هیچ هواپیمایی در روزهای اخیر مشکل فرود در فرودگاه بین المللی تبریز نداشته است.

آذری تاکید کرد: فیلم منتشر شده مطمئنا متعلق به فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی( تبریز- سهند) نیست.

همچنین منبع آگاه در ایران ایر در گفتگو با خبرنگاراندر تبریز گفت: طی دو هفته اخیر هیچ گزارشی از سوی مسافران و یا گروه‌های پروازی مبنی بر وقوع اتفاقی غیرمعمول و یا نظیر آنچه عنوان شده در پروازهای ایران ایر در تبریز یا فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی از سوی ایران ایر دریافت نشده است.

این منبع در پی اسرارهای خبرنگارانتاکید کرد: حتی در مدت اشاره شده تاخیر نیز در پروازهای ایران ایر در مسیر تبریز  و یا مشکل فرود اتفاق نیفتاده است.

این فیلم و اتفاق مربوط به هواپیما در زمان پرواز اتفاق افتاده و هیچ مشکلی در فرود هواپیما نبوده است.

انتهای پیام/۶۰۰۱۴