هیجان فوتبال در تبریز/تراکتور به دنبال برد برابر پرسپولیس
هیجان فوتبال در تبریز/تراکتور به دنبال برد برابر پرسپولیس

تیم تراکتور به دنبال ۳ امتیاز بازی مقابل پرسپولیس است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور عصر فردا تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان تیم پرسپولیس تهران است. تیم تراکتور با امتیازات خوبی که در هفته‌های اخیر کسب کرده تقریبا از منطقه خطر فاصله گرفته است […]تیم تراکتور به دنبال ۳ امتیاز بازی مقابل پرسپولیس است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور عصر فردا تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان تیم پرسپولیس تهران است.

تیم تراکتور با امتیازات خوبی که در هفته‌های اخیر کسب کرده تقریبا از منطقه خطر فاصله گرفته است اما پیروزی مقابل پرسپولیس این تیم را به ساحل آرامش خواهد رساند.

تراکتوری‌ها در ۴ هفته اخیر موفق به کسب دو پیروزی و دو تساوی شده و در سال جدید هم هنوز باختی را تجربه نکرده‌اند.

پرسپولیسی‌ها هم که دیگر امیدی برای قهرمانی ندارند، این بازی برایشان تنها جنبه حیثیتی داشته و برای نتیجه خوب به تبریز سفر می‌کنند. شاید تنها انگیزه پرسپولیس حفظ رده دومی جدول مقابل سپاهانی است که این هفته‌‌ها خوب نتیجه می‌گیرد.

بازی رفت دو تیم در تهران با برتری دو بر یک پرسپولیس به اتمام رسیده است.

بازی تیم‌های تراکتور با پرسپولیس تهران ساعت ۱۹ روز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت در ورزشگاه یادگار امام و در حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

بلیت فروشی این بازی فقط برای طبقه اول صورت خواهد گرفت و درب‌های طبقه دوم که تنها ظرفیت ۱۰ هزار نفر را دارد در این بازی باز نخواهد شد.

تراکتور در صورت پیروزی در این بازی از تیررس تیم‌های فجر سپاسی شیراز و شهرخودرو مشهد خارج و به تیم نساجی قائم‌شهر نزدیک خواهد شد.

در ۳ هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال کشور تیم پرسپولیس ۵۴ امتیاز در رده دوم و تیم تراکتور با ۲۵ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷