هواداران تراکتور بدون تهیه بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند
هواداران تراکتور بدون تهیه بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند

درب‌های ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتور و پرسپولیس، (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت) از ساعت ۱۵ باز می‌شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، درب‌های ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتور و پرسپولیس، (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت) از ساعت ۱۵ باز می‌شود.یادآور می‌شود علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک مستقیم  ticket.tractor-club.com  بلیت بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس را […]درب‌های ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتور و پرسپولیس، (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت) از ساعت ۱۵ باز می‌شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، درب‌های ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتور و پرسپولیس، (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت) از ساعت ۱۵ باز می‌شود.یادآور می‌شود علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک مستقیم  ticket.tractor-club.com  بلیت بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس را تهیه کنند و باتوجه به لینک شدن سایت  بلیت فروشی باشگاه به سامانه «ایران من»، تنها افرادی که حداقل ۱۴ روز از زمان دریافت دوز دوم واکسن آنان گذشته است، امکان خرید بلیط بازی را خواهند داشت.

 بلیت فروشی این بازی تا ساعت ۱۶  ادامه دارد و هواداران فقط با داشتن شرایط مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا امکان حضور در ورزشگاه را دارند؛ به‌طوری‌که نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده و از دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد، کارت واکسن دیجیتال (دارای QR کد) و کارت ملی به همراه داشته باشند؛ همچنین استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام ورود به ورزشگاه و تماشای بازی، از دیگر الزامات تعیین شده برای برگزاری بازی‌ها با حضور هواداران است.

هواداران بدون تهیه  بلیت از طریق سامانه، به ورزشگاه مراجعه نکنند؛ چرا که به هیچ عنوان  بلیت فروشی دستی یا اینترنتی در ورزشگاه انجام نمی‌شود و از ورود افراد بدون  بلیت جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است، بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر، روز پنجشنبه (۲۹ اردیبهشت)، ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷