همزمان با سفر هرتزوگ به جمهوری آذربایجان؛ اعتراض به سفر رئیس رژیم صهیونیستی در صدر توییتر
همزمان با سفر هرتزوگ به جمهوری آذربایجان؛ اعتراض به سفر رئیس رژیم صهیونیستی در صدر توییتر

همزمان با سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به جمهوری آذربایجان، کاربران فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را نسبت به محکومیت این سفر نشان دادند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، هم‌زمان با سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به آذربایجان، کاربران فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را نسبت به محکومیت این سفر نشان دادند. کاربران، در بستر شبکه‌های اجتماعی توئیتر […]همزمان با سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به جمهوری آذربایجان، کاربران فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را نسبت به محکومیت این سفر نشان دادند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، هم‌زمان با سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به آذربایجان، کاربران فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را نسبت به محکومیت این سفر نشان دادند.

کاربران، در بستر شبکه‌های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام و با استفاده از هشتک‌های #سفر_شیطان و  #Şeytanın_səyahəti، نسبت به این سفر مواضع منفی و محکمی را اتخاذ کردند، چنان‌که این دو هشتک دیشب جزو داغ‌های توییتر فارسی شده و به اصطلاح ترند شد.

در این اعتراض مجازی آنچه که برجسته بود، تلاش کاربران برای تشریح و تبیین ابعاد خطر به رسمیت شناختن و عادی‌سازی روابط با رژیم‌صهیونیستی توسط حاکمیت آذربایجان بود که منجر به تبدیل شدن به حیات خلوت این رژیم و خیانت به آرمان قدس خواهد شد.

همچنین پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت و به صرافت افتادن این رژیم جهت منحرف کردن افکار عمومی از مشکلات داخلی، جعلی بودن رژیم‌صهیونیستی، تبیین کشتار مردم توسط این رژیم جعلی در طول تاریخ، تشریح چرایی لانه کردن رژیم صهیونیستی در کشورهای همسایه و استناد به سخنان امامین انقلاب درباره رژیم‌صهیونیستی از دیگر محورهایی بود که می‌توان در کُنش‌های این کاربران این شبکه‌های اجتماعی مشاهده کرد.

سفر دو روزه اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به کشور آذربایجان که در پاسخ به دعوت علی‌اف بوده و در جریان آن قرار است ۷۵مین سالگرد تاسیس رژیم‌صهیونیستی در باکو جشن گرفته شود؛ وزرای بهداشت، امورداخلی و شماری از اعضای کنست هم هرتزوگ را در این سفر همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/