همایش روز جهانی عصای سفید در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد
همایش روز جهانی عصای سفید در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری همایش ویژه روشندلان در فرهنگسرای الغدیر اظهار داشت: این همایش ها یادآوری به مسولین است که امکانات مناسب برای زندگی این قشر از شهروندان را فراهم کنند و فضای عمومی شهر مناسب سازی شود. به گزارش قلم پرس، حجت الاسلام حمیدی افزود: خوشبختانه ستاد مناسب […]

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری همایش ویژه روشندلان در فرهنگسرای الغدیر اظهار داشت: این همایش ها یادآوری به مسولین است که امکانات مناسب برای زندگی این قشر از شهروندان را فراهم کنند و فضای عمومی شهر مناسب سازی شود.

به گزارش قلم پرس، حجت الاسلام حمیدی افزود: خوشبختانه ستاد مناسب سازی در شهرداری شکل گرفته و تمامی طرح ها حتما پیوست لازم را خواهد داشت تا تمامی اقشار خاص شهر استفاده های لازم را ببرند.

وی با اشاره به اینکه پیامبران بالاترین امتحانات را تجربه کرده اند، اظهار داشت: روایت داریم که امتحانات الهی از علاقه خداوند به بندگانش ناشی می‌شود تا با صبر و تحمل و شکیبایی جایگاه خودشان را بالاتر ببرند.

حمیدی تصریح کرد: اجرای سیاست های خدمات محور شهرداری تبریز با طرح گوزل تبریزیم و مناسب بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی شهر همراه با پیاده روهای بافت تاریخی و مرکزی شهر از جمله این اقدامات است.

وی با بیان اینکه مناسب سازی سطح شهر توسط شهرداری تبریز همگام با طرح های فرهنگی برای نهادینه کردن فرهنگ مشارکت عمومی و روحیه نوعدوستی از مهمترین اقدامات معاونت فرهنگی شهرداری تبریز است.