هشدار مدیریت بحران شهرداری تبریز برای وقوع سیل و تندباد
هشدار مدیریت بحران شهرداری تبریز برای وقوع سیل و تندباد

در پی هشدار مدیریت بحران شهرداری کلانشهر تبریز برای احتمال وقوع سیل و تندباد در استان آذربایجان شرقی نیروهای خدماتی شهرداری در آماده باش کامل به سر می برند. به گزارش قلم پرس، مدیریت بحران شهرداری تبریز پیرو اطلاعیه جوی اداره کل هواشناسی استان به تمامی شهرداران مناطق، معاونت خدمات شهری، سازمان آتش نشانی و […]

در پی هشدار مدیریت بحران شهرداری کلانشهر تبریز برای احتمال وقوع سیل و تندباد در استان آذربایجان شرقی نیروهای خدماتی شهرداری در آماده باش کامل به سر می برند.

به گزارش قلم پرس، مدیریت بحران شهرداری تبریز پیرو اطلاعیه جوی اداره کل هواشناسی استان به تمامی شهرداران مناطق، معاونت خدمات شهری، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سازمان خدمات موتوری شهرداری تبریز هشدار داد.

براین اساس در متن نامه مدیریت بحران شهرداری تبریز آمده است: پیرو اطلاعیه جوی اداره کل هواشناسی استان به استحضار می رساند نقشه های پیشیابی هواشناسی شرایط ناپایدار جوی و تداوم فعالیت سامانه بارشی را به طور متناوب تا سه شنبه در استان نشان می دهد که عموما در ساعات بعد از ظهر و شب موجب ابرناکی، وزش تند باد موقتی، در بعضی نواحی رگبار باران و رعد و برق خواهد گردید که احتمال بارش تگرگ، اصابت صاعقه و آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها دور از انتظار نیست.