به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فرانک کنث مک‌کنزی» رئیس سازمان «فرماندهی مرکزی ایالات متحده» (موسوم به سنتکام) و فرمانده نظامیان تروریست آمریکایی در غرب آسیا درباره فناوری هواپیماهای بدون سرنشین کوچک که در اختیار ایران و گروه‌های مقاومت منطقه است، ابراز نگرانی کرد. مک‌کنزی در مصاحبه با خبرنگارانی که حین سفر به منطقه غرب […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فرانک کنث مک‌کنزی» رئیس سازمان «فرماندهی مرکزی ایالات متحده» (موسوم به سنتکام) و فرمانده نظامیان تروریست آمریکایی در غرب آسیا درباره فناوری هواپیماهای بدون سرنشین کوچک که در اختیار ایران و گروه‌های مقاومت منطقه است، ابراز نگرانی کرد.

مک‌کنزی در مصاحبه با خبرنگارانی که حین سفر به منطقه غرب آسیا او را همراهی می‌کردند، گفت پیدا کردن راه‌های مؤثر برای مقابله با حملات پهپادی مشابه هدف قرار گرفتن نظامیان آمریکایی در یکی از پایگاه‌های عراق، اولویت سازمان تروریستی سنتکام است.

به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، وی با اذعان به اینکه آمریکا فاصله زیادی با راهکار نهایی برای مقابله با پهپادهای کوچکی دارد که مورد استفاده گروه‌های مقاومت عراقی است، هشدار داد استفاده از این پهپادها توسط این گروه‌ها در سال‌های آینده بسیار بیشتر خواهد شد.

فرمانده تروریست‌های سنتکام روز پنجشنبه به عراق سفر کرده بود اما به دلایل امنیتی رسانه‌های همراه وی، اجازه گزارش این خبر را تا زمانی که وی از منطقه خارج شد، نداشتند.

در حال تکمیل…