نتایج روز اول المپیاد دانشجویان/ تبریز فاتح بازی بزرگ فوتسال
نتایج روز اول المپیاد دانشجویان/ تبریز فاتح بازی بزرگ فوتسال

تیم بسکتبال الزهرا (س) تهران در نخستین دیدار از روز دوم المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور موفق به شکست دانشگاه گیلان شد.

به گزارش قلم پرس از تبریز، مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در بخش دختران از یکشنبه ۱۹ تیر ماه برگزار شد و تیم هه در رشته‌های مختلف تیمی و انفرادی به رقابت‌ پرداختند.

فوتسال

نتایج بازی های روز اول رقابت های فوتسال دختران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز:

شهید چمران ۱ _ علامه طباطبایی ۴

فردوسی مشهد ۶ _ علمی کاربردی ۲

ایلام ۳_فنی حرفه‌ای مازندران ۴

تهران ۳ _ تبریز ۴

بسکتبال

نتایج بازی‌های روز اول رقابت‌های بسکتبال دختران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه تبریز

الزهرا ۶۴_ پیام نور ۹۱

بوعلی سینا همدان ۹۴ _ شهید باهنر کرمان ۳۷

فردوسی مشهد ۳۵ _ اصفهان ۵۹

تبریز ۴۷ _ رازی ۵۰

تنیس روی میز

بازی های تنیس روی میز دختران برگزار شد و بر این اساس تکلیف تیم‌های صعود کننده مشخص شد.

بر این اساس، تیم‌های شهید مدنی تبریز، کردستان، گیلان و غیرانتفاعی رجا قزوین در مرحله مقدماتی با باخت مقابل حریفان از ادامه مسابقات کنار رفته و هشت تیم دیگر تبریز، صنعتی امیرکبیر، شهید باهنر کرمان، تهران، غیرانتفاعی زند شیراز، اصفهان، شهید چمران اهواز، بیرجند در مرحله حذفی پیشرفته شرکت می‌کنند.

بدمینتون

بازی های بدمینتون دختران برگزار شد و بر این اساس تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شد.

به این ترتیب تیم‌های دانشگاه شهید رجایی و دانشگاه امام خمینی قزوین از گروه A, دانشگاه تهران و دانشگاه زنجان از گروه B، دانشگاه گیلان و کردستان از گروه C و دانشگاه شهید باهنر کرمان دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز از گروه D به دور بعدی مسابقات صعود کردند.

تیر اندازی

این‌ مسابقات تعداد ۷۳ ورزشکار دختر‌( ۳۷ نفر در اسلحه تفنگ بادی و ۳۶ نفر در اسلحه تپانچه بادی) از  دانشگاه به صورت تیمی تفنگ بادی، تیمی تپانچه بادی و انفرادی هر دو رشته به رقابت می‌پردازند.

مرحله اول و دوم این مسابقات برگزار شده و نتایج به زودی مشخص خواهند شد.

تکواندو (پومسه)

مرجان تاجی از دانشگاه اصفهان با ۱۵/۷۰ امتیاز به مقام اول این رقابت‌ها دست یافت و مدال طلا را از آن خود کرد، مقام دوم نیز با ۱۵/۴۳ امتیاز به راضیه آقایی از دانشگاه الزهرا تهران اختصاص یافت، طراوت باقرپور نیز از دانشگاه خوارزمی تهران با ۱۵/۳۰ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای شریعتی، دانشگاه شیراز و دانشگاه گیلان نیز به ترتیب مقام های چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

در پایان روز اول، دانشگاه اصفهان با ۱۰ امتیاز در صدر قرار گرفت و دانشگاه الزهرا و خوارزمی به ترتیب با ۷ و ۵ در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/