نامه سه عضو مجلس نمایندگان آمریکا به ظریف برای سفر به ایران
نامه سه عضو مجلس نمایندگان آمریکا به ظریف برای سفر به ایران

سه عضو مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان خواستار اعطای ویزا برای سفر به ایران شدند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، به نقل از پایگاه خبری واشنگتن فیری بیکن، مایک پمپئو، لی زلدین و فرانک لوبیوند که پیشتر در ماه فوریه خواستار ورود به ایران برای […]

سه عضو مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان خواستار اعطای ویزا برای سفر به ایران شدند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، به نقل از پایگاه خبری واشنگتن فیری بیکن، مایک پمپئو، لی زلدین و فرانک لوبیوند که پیشتر در ماه فوریه خواستار ورود به ایران برای بازدید از تاسیسات هسته‌ای این کشور شده بودند، نامه‌ای به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نوشته و در آن خواسته خود را پیگیری کرده‌اند.

این سه عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ خود آورده‌اند: بیش از دو ماه است که از زمان اعلام درخواست ما می‌گذرد و ما از اتخاذ تصمیمی درباره‌ این درخواستمان خرسند خواهیم شد. اگر شما با خواسته ما برای گرفتن ویزا مخالف هستید، لطفا برای آن توضیح دهید.

این نمایندگان آمریکایی در حالی دوباره درخواست خود را برای سفر به ایران مطرح کرده‌اند که ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی این کشور قرار است روز جمعه در واشنگتن سخنرانی کند.

بر اساس این گزارش، آنها در ماه فوریه با حضور در سفارت پاکستان درخواست خود برای گرفتن ویزای سفر به ایران را ارائه دادند و هدف خود را از این سفر دیدار با شهروندان آمریکایی در ایران و بازدید از تاسیسات هسته‌ای این کشور اعلام کردند.