میدان دادن به متخصصان داخلی توسعه صنعت نفت را در پی دارد
میدان دادن به متخصصان داخلی توسعه صنعت نفت را در پی دارد

به گزارش خبرنگار شانا، علیرضا ورناصری قندعلی، امروز (دوشنبه، ۱۶ فروردین‌ماه) در آیین امضای قراردادهای ساخت ۲۴ دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ با سازندگان داخلی و قرارداد جمع‌آوری گازهای همراه نفت منطقه رگ‌سفید، گفت: یک آرزوی دیرینه در کشور که سال‌هاست مورد تأکید مقام معظم رهبری و شهروندان خوزستانی بوده، پایان خام‌فروشی است. وی افزود: به‌عنوان نماینده […]

به گزارش خبرنگار شانا، علیرضا ورناصری قندعلی، امروز (دوشنبه، ۱۶ فروردین‌ماه) در آیین امضای قراردادهای ساخت ۲۴ دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ با سازندگان داخلی و قرارداد جمع‌آوری گازهای همراه نفت منطقه رگ‌سفید، گفت: یک آرزوی دیرینه در کشور که سال‌هاست مورد تأکید مقام معظم رهبری و شهروندان خوزستانی بوده، پایان خام‌فروشی است.

وی افزود: به‌عنوان نماینده شهری که نخستین بار نفت و گاز در ایران و خاورمیانه در آن تولید و به نوعی متولد شد، انتظار دارم برای مخازن نفت و گاز نیز فعالیت‌های بیشتری انجام شود.

نماینده مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس با بیان اینکه مسجدسلیمان دارای ذخایر عظیم نفت و گاز است و باید برای استحصال آنها کارهای بزرگی انجام شود، تصریح کرد: نگاه به بیرون نمی‌تواند ما را به جایگاه مورد نظر برساند، متخصصان خوبی داریم، باید میدان را به خودی‌ها داد تا ثروت ملی ما چند برابر شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان از فعالیت‌های مثبت وزیر نفت و مجموعه وزارت نفت تشکر و قدردانی کرد.