مهمترین انتظار بخش تولید آذربایجان‌شرقی از سیستم بانکی
مهمترین انتظار بخش تولید آذربایجان‌شرقی از سیستم بانکی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی تأمین سرمایه در گردش را مهم‌ترین انتظار بخش تولید استان از سیستم بانکی عنوان کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد کلامی صبح امروز در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی و تبریز دیار کارآفرینان و صنعتگران و اقتصاد آن مبتنی بر توان بخش خصوصی […]معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی تأمین سرمایه در گردش را مهم‌ترین انتظار بخش تولید استان از سیستم بانکی عنوان کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد کلامی صبح امروز در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی و تبریز دیار کارآفرینان و صنعتگران و اقتصاد آن مبتنی بر توان بخش خصوصی است که هم مزیت است و هم آسیب‌پذیری واحدهای کوچک و متوسط استان در تلاطمات اقتصادی را افزایش می‌دهد.

وی افزود: با توجه به همین ویژگی که هم مثبت و هم منفی است، واحدهای تولیدی و صنعتی استان نیازمند حمایت سیستم بانکی در اقتصاد بانک‌محور کشور و در کوران اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها هستند.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: اگر تنها سرمایه در گردش این فعالان و واحدهای تولیدی و صنعتی تامین شود، مردم تبریز خود به خوبی چرخه تولید و اقتصاد استان را به خوبی به حرکت در خواهند آورد.

انتهای پیام/س