منادی: تراکتور هویت ورزش آذربایجان است/ ماشین‌سازی باید حفظ شود
منادی: تراکتور هویت ورزش آذربایجان است/ ماشین‌سازی باید حفظ شود

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: تیم تراکتور امروز هویت ورزش آذربایجان بوده و در همه جای کشور به عنوان نماد این استان شناخته می‌شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا منادی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: یکی از […]نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: تیم تراکتور امروز هویت ورزش آذربایجان بوده و در همه جای کشور به عنوان نماد این استان شناخته می‌شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، علیرضا منادی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: یکی از اقدامات مثبت دکتر سجادی، وزیر ورزش اعتماد به نیروهای بومی ورزش استان برای تصدی‌گری بوده و در این راستا آقای ستوده‌نژاد به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان این استان انتخاب شد.

وی گفت: ‌‌من و نمایندگان استان هم با تلاش بیشتر برای استفاده از مدیران ورزش این استان در سطح کشور بوده و در حال حاضر سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری از استان آذربایجان‌شرقی بوده و در ژیمناستیک هم آقای حبیب نوظهور از کاندیداهای مطرح بوده و امیدواریم در آینده این روند ادامه داشته باشد.

منادی تصریح کرد: ما آذربایجانی‌ها هویت بزرگی داریم و باید حفظ شود مثل بازار تبریز که بزرگترین بازار سرپوشیده ‌جهان که هویت ماست و یا زبان ما و‌ تیم تراکتور هم هویت ورزش آذربایجان بوده و هر جای ایران، تراکتور به عنوان نماد ورزش ما شناخته است و ما باید تراکتور و ماشین‌سازی را حفظ کنیم و پیگیر مشکلات دو تیم هستیم و امیدواریم آقای ستوده‌نژاد و آقای ششگلانی نگاه ویژه‌ای به این دو تیم داشته باشند.

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس جمهور به تبریز در دو هفته آینده خبر داد و گفت: این سفرها مغتنم است و در سفر قبلی من دستور ۵ میلیارد تومان از معاونت ورزش دستور گرفتم و کف چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) هیتینگ شد و دیگر در فصل بارش‌ها نیازی به برف‌روبی ندارد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷/س