به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع عراقی، بامداد امروز (شنبه)، از انفجار دو بمب در مسیر دو گشتی نیروهای امنیتی این کشور در منطقه «الطارمیه» در شمال بغداد خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری «السومریه نیوز»، مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق در بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که نیروهای امنیتی در حال حاضر  به […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع عراقی، بامداد امروز (شنبه)، از انفجار دو بمب در مسیر دو گشتی نیروهای امنیتی این کشور در منطقه «الطارمیه» در شمال بغداد خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری «السومریه نیوز»، مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق در بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که نیروهای امنیتی در حال حاضر  به دنبال عناصر تروریستی هستند که در منطقه الطارمیه در شمال بغداد در مسیر خودروی هامر هنگ سوم تیپ ۵۹ از لشکر ششم ارتش عراق بمب منفجر کرده‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: «بر اساس اطلاعات اولیه درباره این حادثه، این تعرض منجر به شهادت ۴ رزمنده [عراقی] شده است».

با این حال، وبگاه خبری «بغداد الیوم»‌ به نقل از یک منبع امنیتی در بغداد از افزایش شمار شهیدان این انفجار خبر داد.

بغداد الیوم به نقل از منبع یادشده در این خصوص نوشت که ۱۰ نیروی امنیتی عراقی در انفجار دو بمب در مسیر دو خودرو از نوع هامر در منطقه الطارمیه به شهادت رسیده‌اند و یک تن دیگر مجروح شده است.

بر اساس گزارش منابع عراقی این اقدام تروریستی، جمعه رخ داده است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که بغداد هفته گذشته نیز شاهد انفجاری بزرگ در بیمارستان «ابن الخطیب» بغداد بود که در نتیجه آن بیش از هشتاد نفر جان خود را از دست دادند و ۱۱۰ نفر دیگر مجروح شدند.

انتهای پیام/ص