تیم تراکتور در مصاف خانگی برابر تیم هوادار به تساوی بدون گل دست یافت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، تیم هاب تراکتور و هوادار تهران در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و با حضور هواداران پرشور تیم […]تیم تراکتور در مصاف خانگی برابر تیم هوادار به تساوی بدون گل دست یافت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، تیم هاب تراکتور و هوادار تهران در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و با حضور هواداران پرشور تیم محبوب تراکتور به مصاف یکدیگر رفتند.

که قرار بود از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شود به علت تاخیر در نصب نورافکن های ورزشگاه، ساعت آغاز بازی ۱۷:۳۰ اعلام شد و در نهایت با ۱۲ دقیقه تاخیر بازی و در ساعت ۱۷:۴۲ آغاز شد.

در نیمه نخست دو تیم موقعیت های نسبتا حدی رو بر روی دروازه ایجاد کردند و جدی ترین موقعیت گلزنی تیم تراکتور با ضربه آکروباتیک محمد عباس زاده به بیرون رفت و ضربه داریوش شجاعیان از روی ضربه کاشته توسط محمدرضا اخباری مهار شد تا دیدار دو تیم در نیمه نخست بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم، کاشته آلوز اولین موقعیت خطرناک ایجاد شده لقب گرفت و در ادامه موقعیت های تراکتور فشار را افزوده و چند فرصت گلزنی را داشت که در نهایت بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا تراکتور بعد از چهار بازی همچنان در حسرت برد بوده و دو امتیاز بابت کسب ۲ تساوی خانگی را در کارنامه داشته باشد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷