به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «احمد بن حمد الخلیلی» مفتی عمان از مسلمان خواست تا قدس، مسجدالأقصی و غزه را در دعاهای خود فراموش نکنند. الخلیلی در حساب توئیتری خود نوشت: «در ایام ماه مبارک رمضان که درهای آسمان گشوده و دعاها مستجاب می‌شود، مسلمانان نباید برادران قهرمان خود در قدس را که از […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «احمد بن حمد الخلیلی» مفتی عمان از مسلمان خواست تا قدس، مسجدالأقصی و غزه را در دعاهای خود فراموش نکنند.

الخلیلی در حساب توئیتری خود نوشت: «در ایام ماه مبارک رمضان که درهای آسمان گشوده و دعاها مستجاب می‌شود، مسلمانان نباید برادران قهرمان خود در قدس را که از حرم قدس شریف دفاع می‌کنند، فراموش کنند.»

 

وی همچنین از مسلمانان خواست برای برادران قهرمان خود در غزه که همچون کوه استوار و متحد در برابر رژیم اشغالگر ایستاد‌ه‌اند، دعا کرده و آن‌ها را یاری کنند.

طی یک هفته اخیر قدس صحنه تشدید حملات نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینیانی بود که با تحصن در صحن باب العامود مسجد الاقصی بر مخالفت خود با استقرار نظامیان صهیونیستی در آنجا و توطئه‌ها برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی تاکید دارند.

انتهای پیام/م